Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Dzień Niezapominajki
Wpisany przez Administrator
wtorek, 20 maja 2014 11:49

Niezapominajka 41Dnia 15.05.2014r. tradycyjnie w niebieskich strojach uczniowie naszej szkoły świętowali „Dzień Polskiej Niezapominajki”. Święto jest znakomitą okazją, aby przypomnieć o pięknej polskiej przyrodzie i potrzebie jej ochrony.

W związku ze świętem odbył się apel ekologiczny dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Uczniowie klasy VI A przygotowali przedstawienie o tarapatach w Królestwie Jego Królewskiej Mości Króla Odpadka, pod kierunkiem pani Joanny Kurek. Można było dowiedzieć się, że ludzie produkują coraz więcej śmieci, a miejsca na Ziemi jest coraz mniej. Dlatego, bardzo ważna jest segregacja śmieci i ponowne ich wykorzystywanie. Uczniowie podali przykłady odpadów, z których można wyprodukować wiele pożytecznych rzeczy. Starali się, zachęcić wszystkich do włączenia się w akcję segregacji odpadów komunalnych w naszym mieście.

Na apelu odbyło się podsumowanie konkursów ekologicznych organizowanych w naszej szkole: na „Najładniej ukwieconą klasopracownię” i plastycznego „SZOK w naszym mieście”.

Wyniki konkursu na „Najładniej ukwieconą klasopracownię” przedstawiają się następująco:

I miejsce     - sala nr 35 kl. VA

II miejsce   - sala nr 34 kl. IVA,

III miejsce   - sala nr 53 kl. IIA, nr 60 kl. IIB

Wyniki konkursu plastycznego przedstawiają się następująco:

Klasy VI

I miejsce     1. Julia Kołodziej

                   2. Klaudia Żaba

II miejsce   1. Dominika Radomska

Klasy V

I miejsce     1. Katarzyna Patyk

                   2. Karolina Łusiak

     II miejsce    1. Joanna Jaworska

                   2. Maria Bojarczuk

                   3. Karolina Rzemińska

III miejsce   1. Patrycja Szuryga

2.Natalia Ilnicka

Klasy IV

I miejsce   1. Laura Olech

                   2. Julia Strycharczuk

II miejsce   1. Aleksandra Pomian

  1. Martyna Matczuk
  2. Alicja Borzęcka
  3. Szymon Jabłoński

                   5. Wiktor Mazurek

III miejsce   1. Iga Stal

                   2.Natalia Wrona

                   3. Julia Matyjaszek

                   4. Gabriela Gronkowska

IV miejsce   1 Julia Niewiadomska

                   2. Magdalena Wrona

                   3. Olga Jastrzębska

                   4. Agata Staszak

Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe, które wręczyły panie wicedyrektor Barbara Huszcza i Monika Skrzypa. Nagrody zostały zakupione ze środków pozyskanych z Urzędu Miasta Krasnystaw oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.

Niezapominajka_01Niezapominajka_02Niezapominajka_03Niezapominajka_04Niezapominajka_05Niezapominajka_06Niezapominajka_07Niezapominajka_08Niezapominajka_09Niezapominajka_10Niezapominajka_11Niezapominajka_12Niezapominajka_13Niezapominajka_14Niezapominajka_15Niezapominajka_16Niezapominajka_17Niezapominajka_18Niezapominajka_19Niezapominajka_20Niezapominajka_21Niezapominajka_22Niezapominajka_23Niezapominajka_24Niezapominajka_25Niezapominajka_26Niezapominajka_27Niezapominajka_28Niezapominajka_29Niezapominajka_30Niezapominajka_31Niezapominajka_32Niezapominajka_33Niezapominajka_34Niezapominajka_35Niezapominajka_36Niezapominajka_37Niezapominajka_38Niezapominajka_39Niezapominajka_40Niezapominajka_41Niezapominajka_42

           

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone