Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Pasowanie na czytelnika
Wpisany przez Administrator
niedziela, 02 marca 2014 19:02

Pasowanie na czytelnika - 04W dniach 18 -19 lutego odbyło się pasowanie uczniów klas I szkoły podstawowej na czytelnika biblioteki szkolnej. Dzieci zapoznały się w księgozbiorem biblioteki, procesem wypożyczania oraz złożyły uroczystą przysięgę:

 

My uczniowie pierwszej klasy,

Tobie książko przyrzekamy,

Że szanować Cię będziemy,

Krzywdy zrobić Ci nie damy.

Obowiązków czytelnika

Przestrzegać będziemy pilnie

I z Twych rad i z Twych mądrości

Od dziś korzystać usilnie

Pierwszoklasiści z zainteresowaniem wysłuchali „opowieści o książce” oraz samodzielnie tworzyli listę życzeń książki. Na pamiętkę pasowania uczniowie otrzymali pamiętkowe dyplomy.

Przy okazji pasowania ogłoszone zostały konkursy biblioteczne:

  • Najpiękniejszy dzienniczek lektur (konkurs zostanie rozstrzygnięty pod koniec roku szkolnego)
  • Napiękniejsza zakładka do książki
  • Najaktywniejszy czytelnik klasy i poziomu klas I

Pasowanie na czytelnika - 01Pasowanie na czytelnika - 02Pasowanie na czytelnika - 03Pasowanie na czytelnika - 04Pasowanie na czytelnika - 05Pasowanie na czytelnika - 06Pasowanie na czytelnika - 07Pasowanie na czytelnika - 08Pasowanie na czytelnika - 09Pasowanie na czytelnika - 10Pasowanie na czytelnika - 11Pasowanie na czytelnika - 12Pasowanie na czytelnika - 13Pasowanie na czytelnika - 14Pasowanie na czytelnika - 15Pasowanie na czytelnika - 16Pasowanie na czytelnika - 17Pasowanie na czytelnika - 18Pasowanie na czytelnika - 19Pasowanie na czytelnika - 20Pasowanie na czytelnika - 21

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone