Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości
Wpisany przez Administrator
środa, 13 listopada 2013 10:25

5         Dnia 12 listopada odbyła się akademia upamiętniająca odzyskanie niepodległości przez Polskę. Z tej okazji uczniowie klas VIB i Ib gimnazjum przygotowali montaż słowno-muzyczny pod kierunkiem pani Agnieszki Bożko.

     Oprawę muzyczną przygotował zespół „Jak zawsze” kierowany przez pana Leszka Darmochwała. Stronę plastyczną przygotowała pani Magdalena Nawrocka. 

      Z okazji  Narodowego Święta Niepodległości listy okolicznościowe do rodziców, uczniów i nauczycieli wystosowali: Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski (POBIERZ PLIK) oraz Minister Edukacji Narodowej Krystyna Szumilas (POBIERZ PLIK).

 

12345678

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone