Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„ZŁOTA CZWÓRECZKA DLA.....” CZYLI, DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2013
Wpisany przez Administrator
wtorek, 22 października 2013 07:56

      Dzien nauczyciela 1215 października w Zespole Szkół nr 4 odbyły się obchody Dnia Nauczyciela. Z tej okazji klasa III „b” pod kierunkiem pani Marty Cięciery i pani Doroty Szewczak przygotowała uroczystość wręczenia „Czwóreczek” dla nauczycieli.

       Akademia rozpoczęła się scenką humorystyczną opowiadającą historię pewnej dziewczyny, która śniła, że została nauczycielką. Następnie swój dowcipny monolog przedstawił Arkadiusz Haratym, rozważając w nim los przeciętnego ucznia i nauczyciela. Nie zabrakło oczywiście dedykacji muzycznych w wykonaniu Kingi Tubilewicz i Wojtka Maruchy. Punktem kulminacyjnym było złożenie życzeń oraz wręczenie kwiatów nauczycielom. Prowadzącymi tegorocznej gali byli: Przemysław Sobieszczański oraz przewodnicząca Samorządu Szkolnego Greta Pintal.

W tym roku „Złote Czwóreczki” przyznano w następujących kategoriach:

Znawca Chrząszcza i Chrabąszcza – pani Barbara Huszcza

Złote Lustereczko – pan Waldemar Wożakowski

Złoty Pazurek – pani Sylwia Szymańska

Gumowe Ciało – pan Roman Łukaszewski

Salomon Roku – pani Ewelina Głuchowska

Włóczykij Roku – pani Joanna Kurek

Siła Spokoju – pani Dominika Kura

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejną galę.

Oprac. Jakub Sokół

Dzien_nauczyciela_01Dzien_nauczyciela_02Dzien_nauczyciela_03Dzien_nauczyciela_04Dzien_nauczyciela_05Dzien_nauczyciela_06Dzien_nauczyciela_07Dzien_nauczyciela_08Dzien_nauczyciela_09Dzien_nauczyciela_10Dzien_nauczyciela_11Dzien_nauczyciela_12Dzien_nauczyciela_13Dzien_nauczyciela_14Dzien_nauczyciela_15Dzien_nauczyciela_16Dzien_nauczyciela_17Dzien_nauczyciela_18Dzien_nauczyciela_19Dzien_nauczyciela_20Dzien_nauczyciela_21Dzien_nauczyciela_22Dzien_nauczyciela_23Dzien_nauczyciela_24Dzien_nauczyciela_25

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone