„Asy Matematyki 2014”
wtorek, 17 czerwca 2014 12:12

laur          9 czerwca w naszej szkole odbył się szkolny konkurs matematyczny „AS MATEMATYKI” dla uczniów klas I – III. Głównym celem konkursu było propagowanie matematyki wśród uczniów klas młodszych szkoły podstawowej, umożliwienie dzieciom sprawdzenie własnych umiejętności oraz wiadomości matematycznyc,  a także diagnozowanie umiejętności uczniów pod kątem odkrycia talentów matematycznych.

W konkursie wzięło udział 42 uczniów , którzy mieli rozwiązać zadania i łamigłówki matematyczne o różnym stopniu trudności.       Najlepszymi matematykami, którzy uzyskali tytuł „As Matematyki 2014” zostali :

1. Mazurek Mateusz kl. I a
  2. Magier Hanna kl. I b
  3. Błaszczak Anna kl. I c
  4. Kręgulec Kinga kl. II a
  5. Rusak Arkadiusz kl. II b
  6. Pociński Maciej kl. III a
  7. Aleksandra Kołodziejczyk kl. IIIb

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwiązywaniu matematycznych łamigłówek.

R. Kwiecień