Językowe sukcesy naszych „Czwórkowiczów”
czwartek, 12 czerwca 2014 18:43

laur           W drugim semestrze odbyły się liczne konkursy językowe, w których uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum mogli wykazać się swoimi wysokimi umiejętnościami oraz wiedzą o krajach anglojęzycznych.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej wyłonił 8 laureatów:

• Michał Moń Ib
  • Katarzyna Dudek Ib
  • Michał Sadowski IIb
  • Mateusz Gawiński IVb
  • Filip Pitura IVb
  • Kacper Szkoda IVb
  • Maria Bojarczuk Va

W finaleWojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC organizowanego przez Gimnazjum w Zamościu wzięło udział 5 uczniów. Najlepszymi w województwie okazali się gimnazjaliści:

• Michał Moń i
  • Katarzyna Dudek z klasy IB

Szkoła Języków Obcych LingWest sprawdziła wiedzę uczniów szkoły podstawowej na szczeblu powiatowym i tu najlepszymi byli:

Kacper Szkoda i Filip Pitura z klasy IVb.

Wszystkim LAUREATOM serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języków obcych!

foto_1foto_2foto_3