,,Siatkarskie porządki”
piątek, 14 marca 2014 07:31

Foto 18W sobotę 01.03.2014 roku na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt z gimnazjów krasnostawskich. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 4 oraz Gimnazjum nr 5.

Po rozegraniu meczów dziewczęta z Gimnazjum nr 4 zajęły ostatecznie I miejsce, pokonując reprezentację Gimnazjum nr 1, oraz reprezentację Gimnazjum nr 5 wynikiem 2: 0.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta:

Gabriela Czarniecka        klasa I B

Julia Malczewska             klasa I B

Kamila Suchorab             klasa I B

Aleksandra Scibor           klasa II A

Kinga Tubilewicz              klasa II A

Patrycja Żydek                  klasa II A

Dominika Kassa             klasa II A

Wioletta Kamińska         klasa II A

Aleksandra Zielińska     klasa II B

Wiktoria Żydziak              klasa II B

Najlepszą zawodniczką turnieju została Aleksandra Zielińska. Tytuł najlepszej rozgrywającej przyznano Julii Malczewskiej. Obie są uczennicami Gimnazjum nr 4.

Opiekę nad reprezentacją sprawował nauczyciel wychowania fizycznego pan Krzysztof Sadło.

Foto_01Foto_02Foto_03Foto_04Foto_05Foto_06Foto_07Foto_08Foto_09Foto_10Foto_11Foto_12Foto_13Foto_14Foto_15Foto_16Foto_17Foto_18