„Przyłapani na czytaniu" - konkurs

Biblioteka Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie
ogłasza Konkurs fotograficzny pod hasłem
„Przyłapani na czytaniu”
Konkurs ma na celu promowanie czytelnictwa poprzez formę fotografii i komunikacji medialnej.

Pragniemy pokazać, iż czytać można w każdym miejscu, a samo czytanie bywa świetną rozrywką, którą możemy wypełnić swój czas wolny.

I. ORGANIZATOR I UCZESTNICY

1. Organizatorem jest biblioteka szkolna Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie
  2. Uczestnikiem może być każdy uczeń szkoły podstawowej lub gimnazjum z terenu miasta Krasnegostawu

II. PRACE

1. Fotografia ma być związana z tematyką książki i czytelnictwa, np. może przedstawiać  osobę „przyłapaną na czytaniu”. Celem konkursu jest pokazanie, że książkę można czytać wszędzie - w domu, na  ulicy, na placu zabaw, w parku, przychodni, sklepie, pociągu, autobusie, itp.
  2. Każdy uczestnik może dostarczyć od 1 do 5 fotografii. Każda z fotografii powinna mieć nadany tutuł.
  3. Fotografie należy przesyłać do 30 kwietnia 2014 r., w dowolnym pliku na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W okienku tekstu należy podać  swoje dane osobowe: imię i nazwisko, klasę, szkołę.
  4. Nadesłanie prac na Konkurs oznacza akceptację jego warunków oraz zgodę na upublicznienie zdjęć w dowolnym czsie w celach promocji czytania i czytelnictwa.

III. ROZWIĄZANIE KONKURSU

1. Spośród wszystkich nadesłanych prac zostaną wybrane i nagrodzone  3 najciekawsze zdaniem jury fotografie.
  2. Dopuszcza się mozliwość przyznania nagrody internautów (sposób głosowania zostanie podany w późniejszym terminie).
  3. Fotografie dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę.
  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w maju na stronie internetowej Zespołu Szkół nr4 w Krasnymstawie