Laureaci konkursów
Egzamin i sprawdzian - jesteśmy dumni z wyników naszych uczniów
poniedziałek, 30 czerwca 2014 22:57

test-Resizer-300Q95

W obecnym roku szkolnym uczniowie szóstych klas szkoły podstawowej  zdawali zewnętrzny sprawdzian.

Uczniowie i nauczyciele są dumni z uzyskania po raz kolejny najwyższych w mieście, wyższych od średniej gminy, od średniej powiatu, województwa i kraju wyników ze sprawdzianu.

„Asy Matematyki 2014”
wtorek, 17 czerwca 2014 12:12

laur          9 czerwca w naszej szkole odbył się szkolny konkurs matematyczny „AS MATEMATYKI” dla uczniów klas I – III. Głównym celem konkursu było propagowanie matematyki wśród uczniów klas młodszych szkoły podstawowej, umożliwienie dzieciom sprawdzenie własnych umiejętności oraz wiadomości matematycznyc,  a także diagnozowanie umiejętności uczniów pod kątem odkrycia talentów matematycznych.

Językowe sukcesy naszych „Czwórkowiczów”
czwartek, 12 czerwca 2014 18:43

laur           W drugim semestrze odbyły się liczne konkursy językowe, w których uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum mogli wykazać się swoimi wysokimi umiejętnościami oraz wiedzą o krajach anglojęzycznych.

Zwierzęta w poezji dla dzieci
środa, 11 czerwca 2014 20:23

laurDnia 23 maja 2014 r. odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów z klas I-III szkoły podstawowej, zorganizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół nr 5 w Krasnymstawie. Patronat nad konkursem sprawował Burmistrz Miasta Krasnegostawu pan Andrzej Jakubiec, który był jednocześnie fundatorem nagród.

Laureaci konkursu w Urzędzie Skarbowym
piątek, 16 maja 2014 07:44

Konkurs US - 32             14 maja 2014 grupa uczniów z klas I – III SP odpowiadając na zaproszenie Naczelnika Urzędu Skarbowego, miała okazję odwiedzić instytucję zajmującą się naszymi podatkami. Podczas spotkania wyrżnieni nagrodami książkowymi i dyplomami zostali uczniowie, którzy przygotowali najciekawsze prace na konkurs plastyczny „Składamy zeznanie podatkowe przez Internet”.

Unia Europejska bez tajemnic
środa, 14 maja 2014 21:58

F-6     9 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej organizowanym przez Zespół Szkół w Łopienniku Nadrzecznym.

XXV Biegi z okazji rocznicy Konstytucji 3- go Maja
wtorek, 13 maja 2014 20:32

Biegi 3-majowe - 4     7 maja na stadionie MOSiR w Krasnymstawie odbyły się XXV  Biegi z okazji rocznicy Konstytucji 3- go Maja. W biegach wzięło udział ponad 400 zawodników z terenu miasta i powiatu krasnostawskiego.

Szkolny Turniej Ekologiczny
poniedziałek, 05 maja 2014 10:29

Szkolny Turniej Ekologiczny 21       29 kwietnia 2014 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Ekologiczny pod hasłem „Szukaj zysku w odzysku”. Uczniowie zmagali się w konkurencjach: wiedzowej i sportowej, na najlepszy strój, plakat oraz wiersz ekologiczny.

Sukces piłkarzy z Czwórki.
sobota, 05 kwietnia 2014 20:21

Foto 3     W piątek 4 kwietnia na Orliku w Rejowcu Fabrycznym odbyła się I runda rozgrywek wojewódzkich Turnieju Coca Cola Cup 2014.

Przemocy mówię NIE!!!
poniedziałek, 31 marca 2014 08:08

Foto-1        21 marca w Zamościu odbyło się podsumowanie VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Przemocy mówię NIE!” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamość i Komendanta Miejskiej Policji w Zamościu.

Międzyszkolny Mini-turniej Warcabowy w naszych rękach!!! Mamy trzech mistrzów!!!
piątek, 28 marca 2014 13:51

Foto 126 marca w Zespole Szkół nr 1 w Krasnymstawie odbył się Międzyszkolny „Mini turniej” Warcabowy -zawodnicy z naszej szkoły okazali się najlepsi w każdej grupie wiekowej.

„MOJE MIASTO KRASNYSTAW”
środa, 26 marca 2014 00:00

Foto 07Tradycyjnie już z okazji rocznicy nadania prawa miejskiego miastu Krasnystaw uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym i literackim.

MOJA ZAKŁADKA- rozstrzygnięcie konkursu
czwartek, 20 marca 2014 07:33

Zakładka - Foto 5     W czasie uroczystego pasowania uczniów klas I szkoły podstawowej na czytelnika biblioteki szkolnej  został ogłoszony konkurs plastyczny pod hasłem „Moja zakładka”.

SUKCES GONI SUKCES
sobota, 15 marca 2014 17:35

3    Pod koniec lutego 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Pierwszym Powiatowym Konkursie Wiedzy o Powstaniu Styczniowym- 1863 r., którego organizatorem był Zespół Szkół im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>