Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014!
środa, 07 maja 2014 12:18

Wszystkich uczniów naszej szkoły

zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych w ramach kampanii

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2014!

Organizatorzy przewidzieli dla zwycięzców wiele atrakcyjnych nagród!

Prace plastyczne i literackie należy składać w gabinecie pedagoga i psychologa.

Termin składania prac: 31 maja 2014

Bliższych informacji szukajcie u pedagoga lub na stronie internetowej www.TrzezwyUmysl.pl

Szkoła Podstawowa:

- „Mój czas” - konkurs plastyczno - literacki – należy narysować lub opisać w jaki sposób spędzacie wolny czas (technika wykonania pracy plastycznej - dowolna, format   - maks. A0, praca literacka maks. 3600 znaków).

- „Pokażcie się!” – klasy mają wykonać cykl 10 zdjęć pokazujących uczniów oraz ilustrujące ich zainteresowania. Liczy się pomysł i sposób prezentacji!

Gimnazjum:

- „Zimowi medaliści” – konkurs internetowy - zarejestrujcie się na stronie www.trzezwyumysl.pl/medalisci odpowiedzcie na 5 pytań dotyczących zimowych dyscyplin sportowych.

- „Nasz czas” - konkurs plastyczno - literacki – należy narysować lub opisać czas spędzany z przyjacielem – co chętnie razem robicie?, jakie zainteresowania podzielacie? (technika wykonania pracy plastycznej - dowolna, format  maks. A0, praca literacka - maks. 3600 znaków)

- „Pokażcie się!” – zadaniem klasy lub grupy uczniów jest stworzyć krótki (3-minutowy) film prezentujący członków grupy, ze szczególnym uwzględnieniem ich zainteresowań.