Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Jestem z Czwórki – nie palę! - zapraszamy do konkursu na logo
Wpisany przez Administrator
środa, 02 kwietnia 2014 11:59

           Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 4 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod tytułem „Jestem z Czwórki – nie palę”. Celem konkursu jest wykonanie projektu plastycznego logo nawiązującego do tytułu planowanej akcji profilaktycznej związanej z uświadomieniem uczniom szkodliwości palenia. Praca powinna być czytelna, liczy sie pomysł i oryginalność ujęcia tematu. Najciekawsze prace zostaną wyróżnione nagrodą rzeczową, a najlepszy projekt zostanie wykorzystany do promocji szkolnej akcji profilaktycznej.

 

Zasady konkursu są proste:

 

Wielkość pracy A4.

Technika pracy dowolna.

Termin składania prac: do 14 kwietnia 2014r u pedagoga szkolnego.

Uwaga, laureat konkursu wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie swojej pracy w celach promocyjnych (umieszczenie znaku logo na elementach profilaktycznych naszej szkoły).

 

Organizatorzy

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone