Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Po naukę do Tomaszowa !”
Wpisany przez Administrator
piątek, 28 marca 2014 11:14

Foto 1 24 marca 2014 Nasi siatkarze w składzie: Karol Piwko, Maciej Bortacki, Oskar Jabłoński, Łukasz Czuba, Kuba Krawczyk, Wojtek Marucha, Kacper Pastuszak, Filip Figiel i Sebastian Staszak, trenowani przez Grzegorza Madeję zajęli V miejsce w rozgrywkach piłki siatkowej na szczeblu międzypowiatowym.

     Nasza drużyna uległa w grupie zespołom z Gimnazjum w Tomaszowie Lubelskim i Gimnazjum w Zamościu po 0:2. Mimo dwóch porażek można wyjazd do Tomaszowa uznać za udany i jak mówili sami zawodnicy obie drużyny były w ich zasięgu, a przyczyn porażki należy upatrywać w dyspozycji dnia oraz z powodu stresu związanego z debiutem na takim turnieju.

     Przypomnijmy, że aby zagrać na tym szczeblu rozgrywek nasza drużyna została Mistrzem Powiatu Krasnostawskiego pokonując bardzo przekonująco po 2:0 drużyny z Gimnazjum w Siennicy Różanej, Siennicy Nadolnej i Gimnazjum nr 1 w Krasnymstawie. W finale po bardzo wyrównanej grze pokonała 2:1 Gimnazjum z Małochwieja Dużego.

  Wszyscy jesteśmy zgodni, że wyjazd do Tomaszowa w dalszej perspektywie przyniesie same korzyści, tym bardziej że wszyscy zawodnicy uczęszczają do II klasy gimnazjum i w niezmienionym składzie będą walczyć w przyszłym sezonie……… i obiecują, że wygrają !!!

Foto_1Foto_10Foto_2Foto_3Foto_4Foto_5Foto_6Foto_7Foto_8Foto_9

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone