Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„…Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć.”
Wpisany przez Administrator
środa, 15 stycznia 2014 17:38

10W piątek 10 stycznia w klasie II B szkoły podstawowej odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu „Poznajemy zawody naszych rodziców”. Lekcję na temat „Zdrowy uśmiech” z zakresu profilaktyki zdrowia i kształtowania postaw prozdrowotnych poprowadziła mama Tomka - pani Marta Zielińska.

Dzieci poznały pracę lekarza stomatologa i miały możliwość obejrzeć z bliska i dotknąć niektóre narzędzia pracy dentysty. Dowiedziały się też, jak należy odżywiać się i co robić, aby zęby były zdrowe, mocne i białe. Oprócz tego, na dużym modelu szczęki uczyły się prawidłowego szczotkowania zębów.

W naszej klasie już nikt nie boi się wizyty u lekarza stomatologa i każde dziecko wie jak dbać o „zdrowy uśmiech”.

Składamy serdeczne podziękowania pani Marcie Zielińskiej za ciekawe poprowadzenie lekcji i życzymy sukcesów w pracy oraz pomyślności w życiu osobistym.

MW

010203040506070809101112131415

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone