Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Pyszna, mleczna lekcja
Wpisany przez Administrator
czwartek, 21 listopada 2013 12:31

Mleczna lekcja 09     Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie swoją wieloletnią tradycją i smakowitymi wyrobami wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich dużych i małych klientów. O tym, że wspiera wysiłki szkoły w zakresie edukacji i profilaktyki zdrowia najmłodszych przekonywaliśmy się nie raz.

    19 .11 2013r. w naszej szkole odbyły się zajęcia, w czasie których uczniowie kl. IIIb szkoły podstawowej dowiadywały się jak powstają wszystkie mleczne ,,pyszności’’, a także poznały historię rozwoju zakładu. Prezentacji towarzyszyła degustacja rozmaitych gatunków nabiału, a największą atrakcją cieszył się samodzielny wyrób masła. Na zakończenie zajęć każdy uczeń dostał w prezencie długopis, breloczek i smakowity jogurt.

 Pod koniec pierwszego semestru w klasie II a i II b odbyły się kolejne w naszej szkole zajęcia z cyklu „Pyszna , mleczna lekcja” prowadzone przez pracowników OSM. Dzieci zaciekawiła tematyka zajęć i bardzo chętnie włączały się doprowadzonych działań.

Składamy serdeczne podziękowania paniom Agacie Szczuchniak i Beacie Załoga za ciekawe poprowadzenie lekcji i życzymy sukcesów w pracy oraz pomyślności w życiu osobistym.

M. Liskiewicz M. Wróbel

Mleczna lekcja 01Mleczna lekcja 02Mleczna lekcja 03Mleczna lekcja 04Mleczna lekcja 05Mleczna lekcja 06Mleczna lekcja 07Mleczna lekcja 08Mleczna lekcja 09Mleczna lekcja 10Mleczna lekcja 11Mleczna lekcja 12Mleczna lekcja 13Mleczna lekcja 14Mleczna lekcja 15Mleczna lekcja 16

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone