Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Kulinarnie w IIb!
Wpisany przez Administrator
wtorek, 08 października 2013 08:23

Salatki w IIb - 10„Ten, kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachowywać radosny umysł”

Leonardo da Vinci

…i zdrowo jeść!

        W piątek 4 października dzieci z klasy IIb SP poznawały tajniki przygotowywania zdrowych sałatek z surowych, świeżych warzyw i owoców. Celem zajęć kulinarnych było zachęcenie uczniów do samodzielnego sporządzania pożywnych potraw i przyswajanie prawidłowych nawyków odżywiania się. Każdy mógł skomponować sałatkę według własnego gustu. Sałatki owocowe można jeść jako deser, lunch albo podwieczorek. Są pełne witamin, a więc to zdrowa alternatywa dla słodyczy!


       
Własnoręczne dzieło zawsze smakuje wybornie! 

Salatki_w_IIb_-_1Salatki_w_IIb_-_10Salatki_w_IIb_-_2Salatki_w_IIb_-_3Salatki_w_IIb_-_4Salatki_w_IIb_-_5Salatki_w_IIb_-_6Salatki_w_IIb_-_7Salatki_w_IIb_-_8Salatki_w_IIb_-_9

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone