Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wydarzenia kulturalne
Dzień Postaci z Bajek i Filmów
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 listopada 2019 14:00

      07Bajki, baśnie zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Dlatego bajkowi bohaterzy doczekali się swojego święta. Dzień Postaci  z Bajek przypada na 5 listopada i jest to jednocześnie dzień urodzin Walta Disney’a, chyba najbardziej znanego producenta bajek.

 

 

 
,,Mój tata inżynier’’, czyli poznajemy zawody.
Wpisany przez Administrator   
sobota, 16 listopada 2019 17:08

         5W klasie IB gościliśmy tatę Wiktora, który jest inżynierem. Pan Emil Okliński opowiadał nam o pracy w przemyśle ciężkim oraz pokazywał zdjęcia i filmy np. z procesu produkcji słupów betonowych. Dzieci były bardzo zainteresowane tajnikami tej branży. Interesujące okazały się również ciekawostki z życia w różnych miejscach świata np. na Florydzie. Pan inżynier opowiadał nam o klimacie tam panującym oraz o niebezpieczeństwach jakie można spotkać, np. spotkanie z groźnymi pająkami lub wężami.

Być może wizyta ta wzbudziła w kimś chęć bycia inżynierem?

Bardzo dziękujemy Panu Emilowi za wizytę i poświęcony czas.

 
Gościnnie w przedszkolu
Wpisany przez Administrator   
sobota, 16 listopada 2019 17:03

            4Klasa IB brała udział w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej ,,POLSKA – MOJA OJCZYZNA’’ organizowanym przez Przedszkole nr 8. Nasi uczniowie z zaciekawieniem oglądali występy dzieci z różnych grup przedszkolnych oraz sami zaśpiewali piosenkę pt. ,,Polska zmartwychwstaje’’ . Wizyta w przedszkolu była dla pierwszaków dużym przeżyciem, ponieważ jeszcze niedawno sami byli przedszkolakami. Dziękujemy za zaproszenie i miło spędzony czas.

 
III miejsce dla zespołu wokalnego ,,Jak zawsze” w XIX w Diecezjalnym Konkursie Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 31 października 2019 11:21

       5W dniu 29 października 2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbył się Diecezjalny Konkurs Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej „Dzielmy się wiarą jak chlebem”. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Biskup Zamojsko – Lubaczowski Marian Rojek.

 

szkola pamieta

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone