Wycieczki i rajdy
"Poemat o mieście LUBLINIE"
poniedziałek, 28 października 2019 14:49

Sporo jest pięknych wsi i miasteczek, wiele z nich bywa celem wycieczek.
Jednak kto przybył do Lublina, o jego atrakcjach nie zapomina.
Uczniowie IVa i Vb 16 października, także do Lublina pojechali,

Wycieczka do Wodnego Dołu
wtorek, 22 października 2019 22:31

03Poniedziałek 21 października rozpoczął się piękną słoneczną pogodą, szczególnie dla klas 2A i 2B, które to wraz z wychowawczyniami i opiekunami postanowiły wykorzystać chwile pięknej pogody na wycieczkę do rezerwatu Wodny Dół. Cudowne kolory, spadające złote liście i ciepłe powietrze sprawiły, że zwiedzanie przyrodniczych okolic Krasnegostawu stało się prawdziwą przyjemnością.

Z wycieczką do kolorowego lasu
wtorek, 22 października 2019 22:05

1W minioną środę 16 października dzieci z klasy IIIC odbyły niezwykłą, jesienną lekcję przyrody w środku złotego w tym okresie roku lasu Borek. Uczniowie, zwiedzając ścieżkę dydaktyczno-przyrodniczą, mieli szansę posłuchać opowiadań przedstawiciela Lasów Państwowych i zaobserwować zmiany, jakie zachodzą w najbliższym otoczeniu jesienią.

Na spotkanie jesieni
poniedziałek, 07 października 2019 11:21

10W poniedziałek 30 września dzieci z klasy IA oraz IIIB wraz z Paniami: Jolantą Wołos, Barbarą Chlebuś i Samantą Derwich-Zdybel, miały szansę podziwiać piękną, złotą, polską jesień. Nasza wesoła gromada wyruszyła do pobliskiego lasu Borek w celu zaobserwowania zmian, jakie zachodzą w przyrodzie na jesieni.