Uroczystości
Szkoła do hymnu!
wtorek, 19 listopada 2019 15:21

06 Nasza szkoła, w odpowiedzi na zaproszenie Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży, włączyła się w listopadową akcję „Szkoła do hymnu”. Celem inicjatywy jest „zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych”.

Pasowanie na pierwszaka
wtorek, 22 października 2019 10:31

20

Uczniowie klas pierwszych w obecności gości, nauczycieli, rodziców i przedstawicieli klas starszych złożyli ślubowanie i zostali przez panią dyrektor Alicję Kasprzak- Żeżułę pasowani na uczniów naszej szkoły. W uroczystości  udział wzięli: zastępca burmistrza Krasnegostawu - pan Wojciech Kaczmarczyk, zastępca przewodniczącej Rady Rodziców - pani Agnieszka Rapa, wicedyrektorzy - p. Barbara Huszcza, p. Monika Skrzypa, wychowawcy klas, nauczyciele oraz licznie zgromadzeni rodzice uczniów klas I.

"Niech nasza droga będzie wspólna" - Dzień patrona szkoły.
poniedziałek, 21 października 2019 20:49

41

Gala Nauczycielskich Oskarów 2019
środa, 16 października 2019 08:37

33

15 października 2019r. Samorząd Uczniowski zorganizował galę rozdania Nauczycielskich Oskarów. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, młodzież postanowiła nagrodzić nauczycieli statuetkami w ośmiu kategoriach.

Rozpoczęliśmy rok szkolny :)
poniedziałek, 02 września 2019 11:07

02