Omnibus religijny - pełna emocji powtórka prawd katechizmowych
poniedziałek, 17 lutego 2020 13:02

11          Uczniowie lubią rywalizować, a przy tym dobrze się bawić i zdobywać wiedzę. Korzystając z niecodziennej aranżacji sali katechetycznej p. Renata Tywoniuk-Kwoka zaprosiła uczniów klas 5a, 5d, 6a, 6b, 6c, 6d do innej niż zwykle powtórki prawd katechizmowych. Uczniowie, podzieleni na grupy, grali w edukacyjną grę planszową „Religijny omnibus”. Do zwycięstwa oprócz wiedzy katechizmowej potrzebna była umiejętność pracy w zespole, szybkiego podejmowania decyzji oraz zdolność dostosowania się do zmian. Taka sytuacja dydaktyczna okazała się świetną zabawą, dostarczyła wielu wrażeń i emocji, a także sprawiła uczniom i nauczycielowi wiele radości.

Szczęście sprzyjało następującym drużynom:

Klasa 5a – 2 drużyny z taką samą ilością punktów: Matylda Olech, Zuzanna Zamojska, Damian Wrona, Julia Kendzierawska oraz Łukasz Żukowski, Tomasz Zarzycki, Bartłomiej Myszak, Marcel Szaron.

Klasa 5d: Michał Kozaczuk, Aleksandra Krzyszczak, Daniel Zygmunt.

Klasa 6a: Maja Jeleń, Ola Garbal, Wiktoria Puła, Karolina Wójtowicz.

Klasa 6b: Szymon Marek, Aleks Rucki, Miłosz Ptak, Hubert Mazurkiewicz.

Klasa 6c: Maja Pawłowska, Amelka Domańska, Wojciech Nowacki.

Klasa 6d: Oliwia Górecka, Julia Czystowska, Ola Kalman, Amelia Boruczenko.

Gratulacje dla Omnibusów Religijnych!

010203040506070809101112