Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Laureaci konkursów
,,Kodowanie na dywanie’’ cz. II
Wpisany przez Administrator   
piątek, 06 marca 2020 13:23

            01     W drugim półroczu klasa I B nadal angażuje się w ogólnopolski program Uczymy Dzieci Programować i tym samym bierze udział w innowacji pedagogicznej ,,Kodowanie nie tylko na dywanie’’. Tym razem na zajęciach zaczęliśmy wykorzystywać puzzle AR z rozszerzoną rzeczywistością! Dzięki nowoczesnym narzędziom dzieci mogły zobaczyć to czego gołym okiem nie widać. Oprócz programowania Ozobota, kodujemy na kartce, na macie, a nawet na kolorowych kubeczkach!

 

 
Omnibus religijny - pełna emocji powtórka prawd katechizmowych
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 17 lutego 2020 13:02

11          Uczniowie lubią rywalizować, a przy tym dobrze się bawić i zdobywać wiedzę. Korzystając z niecodziennej aranżacji sali katechetycznej p. Renata Tywoniuk-Kwoka zaprosiła uczniów klas 5a, 5d, 6a, 6b, 6c, 6d do innej niż zwykle powtórki prawd katechizmowych. Uczniowie, podzieleni na grupy, grali w edukacyjną grę planszową „Religijny omnibus”. Do zwycięstwa oprócz wiedzy katechizmowej potrzebna była umiejętność pracy w zespole, szybkiego podejmowania decyzji oraz zdolność dostosowania się do zmian. Taka sytuacja dydaktyczna okazała się świetną zabawą, dostarczyła wielu wrażeń i emocji, a także sprawiła uczniom i nauczycielowi wiele radości.

 

 
Na półmetku roku szkolnego 2019/2020
Wpisany przez Administrator   
środa, 12 lutego 2020 20:23

      017 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny apel, podczas którego podsumowano osiągnięcia uczniów w I półroczu.  Podczas apelu, który poprowadzili Patrycja Radomska i Michał Kosmowski na scenę zostali zaproszeni uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz ci, którzy wyróżnili się 100 % frekwencją.

     Klasy 5c i 7c zostały nagrodzone słodkim upominkiem za zdobycie najwyższych średnich ocen.

    Podczas apelu podsumowano również konkursy zorganizowane w I półroczu.

 
Zespół wokalny ,,Jak zawsze” laureatem XVI Powiatowych Spotkań z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki”
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 stycznia 2020 20:00

pwds 12

 

      Dnia stycznia 09. 2020r. o w Młodzieżowym Domu Kultury w Krasnymstawie odbyły się przesłuchanie zgłoszonych uczestników XVI Spotkań z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki” organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie przy współpracy i wsparciu Starostwa Powiatowego. Laureatem konkursu został zespół wokalny ,,Jak zawsze” pod kierunkiem Pana Leszka Darmochwała.

 

 
„Wspólne kolędowanie” po raz siedemnasty.
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 stycznia 2020 09:46

55

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia wielu uczniów, oczarowanych świątecznym klimatem stanęło do szkolnego konkursu „Wspólne kolędowanie” by sięgnąć po laury na polu wokalnym lub instrumentalnym. Przesłuchanie konkursowe w obecności jury trwało pięć godzin, a wykonawców słuchali również koledzy i koleżanki z klasy. Otwarcia konkursu dokonali uczniowie klasy III a - uczestnicy innowacji pedagogicznej pt „Muzykowanie na flażoletach” kolędą „Gdy się Chrystus rodzi”.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone