Laureaci konkursów
Zespół wokalny ,,Jak zawsze” laureatem XVI Powiatowych Spotkań z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki”
piątek, 10 stycznia 2020 20:00

pwds 12

Dnia stycznia 09. 2020r. o w Młodzieżowym Domu Kultury w Krasnymstawie odbyły się przesłuchanie zgłoszonych uczestników XVI Spotkań z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki” organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie przy współpracy i wsparciu Starostwa Powiatowego. Laureatem konkursu został zespół wokalny ,,Jak zawsze” pod kierunkiem Pana Leszka Darmochwała.

„Wspólne kolędowanie” po raz siedemnasty.
piątek, 10 stycznia 2020 09:46

55

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia wielu uczniów, oczarowanych świątecznym klimatem stanęło do szkolnego konkursu „Wspólne kolędowanie” by sięgnąć po laury na polu wokalnym lub instrumentalnym. Przesłuchanie konkursowe w obecności jury trwało pięć godzin, a wykonawców słuchali również koledzy i koleżanki z klasy. Otwarcia konkursu dokonali uczniowie klasy III a - uczestnicy innowacji pedagogicznej pt „Muzykowanie na flażoletach” kolędą „Gdy się Chrystus rodzi”.

Laureaci etapu diecezjalnego VIII edycji konkursu "Wyślij życzenia na Święta Bożego Narodzenia"
niedziela, 15 grudnia 2019 12:44

W dniu 10 grudnia 2019 r. odbyła się Gala Laureatów VIII edycji Archidiecezjalnego Konkursu pod hasłem: "Wyślij życzenia na Święta Bożego Narodzenia" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

HISTORIA POD LUPĄ
sobota, 16 listopada 2019 17:28

17 listopada br. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza odbyła się XVIII edycja konkursu „ MOJA OJCOWIZNA”. Nasza reprezentacja z klasy 7a w składzie: Jakub Wojewoda, Krystian Kosut, Mateusz Mazurek i Bartłomiej Domański musiała zmierzyć się z pięcioma konkurencjami. Drużyna miała za zadanie m.in. zaprezentować 5 własnych krótkich form literackich związanych z okresem międzywojennym, przygotować ustną prezentacje o trzech wybranych osobach ze szkoły, które w jakiś sposób kojarzą się z  ostaciami historycznymi dwudziestolecia, zaprezentować wybraną zabawę naszych pradziadków, wykonać plakat oraz udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące szkolnictwa Krasnegostawu i okolic.

Złota, polska jesień
wtorek, 12 listopada 2019 12:28

08 Klasy I - III wzięły udział w konkursie plastycznym pt. ,,Złota, polska jesień’’. Spośród wielu pięknych, kolorowych prac wyłoniono 27 laureatów, którzy zostali nagrodzeni dyplomami i książkami. Klasy IIIa i IIIc przygotowały część artystyczną oddającą klimat tegorocznej złotej jesieni. Aktorzy ubrani w piękne jesienne stroje piosenkami, wierszami i grą na flażolecie oddali hołd tej barwnej porze roku i zachęcili uczniów do korzystania z jej uroków.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>