Wydarzenia 2019 / 2020
Szkoła do hymnu!
wtorek, 19 listopada 2019 15:21

06 Nasza szkoła, w odpowiedzi na zaproszenie Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży, włączyła się w listopadową akcję „Szkoła do hymnu”. Celem inicjatywy jest „zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych”.

cukierek za usmiech

paczka na Wolyn 2019

Dzień Postaci z Bajek i Filmów
poniedziałek, 18 listopada 2019 14:00

07Bajki, baśnie zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Dlatego bajkowi bohaterzy doczekali się swojego święta. Dzień Postaci  z Bajek przypada na 5 listopada i jest to jednocześnie dzień urodzin Walta Disney’a, chyba najbardziej znanego producenta bajek.

HISTORIA POD LUPĄ
sobota, 16 listopada 2019 17:28

17 listopada br. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza odbyła się XVIII edycja konkursu „ MOJA OJCOWIZNA”. Nasza reprezentacja z klasy 7a w składzie: Jakub Wojewoda, Krystian Kosut, Mateusz Mazurek i Bartłomiej Domański musiała zmierzyć się z pięcioma konkurencjami. Drużyna miała za zadanie m.in. zaprezentować 5 własnych krótkich form literackich związanych z okresem międzywojennym, przygotować ustną prezentacje o trzech wybranych osobach ze szkoły, które w jakiś sposób kojarzą się z  ostaciami historycznymi dwudziestolecia, zaprezentować wybraną zabawę naszych pradziadków, wykonać plakat oraz udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące szkolnictwa Krasnegostawu i okolic.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>