Wydarzenia kulturalne
"Dzień Nauczyciela" w szkole - na wesoło!
poniedziałek, 15 października 2018 14:43

10

dzien KEN 2018

,,Gdy świat posprzątamy, lepszy humor mamy”
czwartek, 11 października 2018 13:12

02W piątek, 21 września uczniowie klas V a, b, c, d pod opieką pań: Doroty Rzeczyckiej- Brodzik, Agnieszki Rybczyńskiej Manachiewicz, Doroty Szewczak oraz Magdaleny Nawrockiej wzięli udział w akcji "Sprzątania Świata”.

Kukiełkowy teatrzyk
czwartek, 11 października 2018 12:58

119 października odwiedził naszą szkołę Teatr Kukiełkowy „Tomcio” z Nowego Sącza. Uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej mieli okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie „Czterej Muzykanci z Bremy” oparte na pięknej baśni Braci Grimm, które opowiada o losach -nikomu już niepotrzebnych- starych zwierząt wyrzucanych z domu oraz o dziejach biednego chłopca.

Kiermasz taniej książki

DZIEŃ CHŁOPAKA W I A
wtorek, 09 października 2018 21:18

9Z okazji Dnia Chłopaka w klasie I A odbyły się wybory na CHŁOPAKA ROKU. Dziewczynki wspólnie z wychowawczynią panią Małgorzata Wróbel przygotowały wiele konkurencji i zabaw. Wszyscy chłopcy dzielnie rywalizowali ze sobą, np. rzucali woreczkiem do celu, skakali na skakance, kręcili kółkiem hula - hoop.

Dzień Chłopaka w klasie III A
środa, 03 października 2018 21:38
     01
   W dniu 30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka w związku z tym dziewczynki z klasy III A- przygotowały dla chłopaków z klasy słodki poczęstunek w postaci "szalonego" tortu! Wszystkim chłopcom z okazji ich święta wraz z wychowawczynią dziewczynki złożyły serdeczne życzenia:

"Czy dostajesz szóstki w szkole,
czy pod ławką jesz babole,
czy się bawisz na całego,
ja Ci życzę mój kolego,
wszystkiego o czym każdy marzy
oraz aby uśmiech stale gościł na Twej twarzy!".

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>