Wycieczki i rajdy
Kajakiem przez Obrocz i Zwierzyniec
środa, 17 października 2018 12:18

01W dniu 20 września 2018r. z okazji Dnia Chłopaka klasa III A i B gim. oraz 8 A wraz z opiekunami p. Joanną Szewczuk, p. Waldemarem Wożakowskim oraz p. Teresą Kubiną wybrała się na wycieczkę. Naszym głównym celem wycieczki było miłe spędzenie czasu w dobrym towarzystwie w otoczeniu natury.

Szlakiem atrakcji Lubelszczyzny.
czwartek, 04 października 2018 11:06

07W czwartek 27.09.2018 r. uczniowie klasy IV b i IV c naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej. Zbiórka odbyła się o godzinie 7 :30.Wszyscy przybyli punktualnie . W autobusie każdy rozmawiał z przyjaciółmi oraz słuchał Pani przewodnik, która przecudownie opisywała obiekty przyrody i najciekawsze zabytki architektury.
             Pierwszym punktem naszej wycieczki były ruiny zamku w Janowcu. Tam zapoznaliśmy się z legendą o „ Białej Damie ” czyli Helenie Lubomirskiej, która w wieku 18 lat rzuciła się z wieży z powodu rodziców, którzy zabronili jej spotykać się z ukochanym.

Jesienna wyprawa do „Kolorowego Rancza”
czwartek, 04 października 2018 09:58

22Dnia 28 września uczniowie klasy II c odwiedzili Gospodarstwo Agro – Edukacyjne „Kolorowe Ranczo” w Łabuniach. Podczas pobytu dzieci korzystały z różnych atrakcji przygotowanych przez gospodarzy. Poznały tajniki kiszenia kapusty, wyrobu placków na sodzie. Posmakowały domowych przetworów, pieczonych ziemniaków i kiełbasek z grila.

Z wizytą w grodzie Kraka
wtorek, 02 października 2018 10:27

04  Dnia 27 września 2018r. spełniło się nasze długo wyczekiwane marzenie – dwudniowy wyjazd do Krakowa, oraz Wadowic – ale dodatkowo Energilandii. Zbiórka zaplanowana była o 5:25. Już za pięć minut pożegnaliśmy rodziców i wyruszyliśmy. Do Krakowa dojechaliśmy na 10:30.

Wraz z panią przewodnik zwiedziliśmy wszystkie zabytki, min: