Uroczystości
Dzień Patrona szkoły
sobota, 20 października 2018 06:39

38„Pierwszoplanowa misja szkoły (...) polega na wychowaniu dziewcząt i chłopców, którzy w przyszłości będą umieli oddać swoje najlepsze zdolności dla dobra społeczeństwa. Nauczyciele i wychowawcy mają nie tylko zapewnić uczniom wysokiej jakości wykształcenie, ale winni też wpajać im wartości moralne i duchowe o fundamentalnym znaczeniu w życiu każdego człowieka.”

Takie słowa ojca świętego Jana Pawła II do zgromadzonych 16 października 2018 roku skierowała dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie podczas uroczystości „Dnia Patrona” połączonej z trzynastą rocznicą nadania placówce imienia.

Nasz dąb „KAROL”
piątek, 19 października 2018 09:21

1212 października delegacja uczniów w sładzie: Julia Podgórska z kl. VIIIc i Patryk Bracha z kl. IIIb gimnazjum wraz z opiekunem: panią Moniką Skrzypą uczestniczyła w obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą polową przy ulicy Rybiej nad Wieprzem. Po przemówieniach licznie zaproszonych gości nastąpiła część kulminacyjna.

Wrzesień – naukę czas zacząć
poniedziałek, 10 września 2018 08:45

023 września rozpoczął się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II kolejny rok szkolny 2018/2019. Koniec wakacji to pożegnanie z beztroską, zabawą, podróżami. To początek wytężonej pracy i nauki, ale także miłych spotkań z koleżankami i kolegami, czas nowych znajomości i przyjaźni.