Uroczystości
Bal 2019
środa, 13 lutego 2019 20:12

„To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”….

49 02 lutego 2019 roku w naszej szkole miał miejsce bal, w którym udział wzięli goście – zastępca burmistrza Krasnegostawu – pan Wojciech Kaczmarczyk, licznie zgromadzeni rodzice, rodzeństwo i przyjaciele uczniów, grono nauczycielskie oraz bohaterowie wieczoru – uczniowie klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej.

Nasza zwycięska drużyna!
czwartek, 07 lutego 2019 18:32

SAVE 20190124 171826

W dniu 24 stycznia odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłkę siatkową chłopców. Udział wzięło 10 drużyn z powiatu krasnostawskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna pod kierunkiem Pana Waldemara Wożakowskiego w składzie: Tomasz Zieliński, Michał Jasiński, Kornel Piwko, Sebastian Lewandowski, Karol Kowalski, Mikołaj Kostecki, Patryk Wdowiak, Szymon Droździel, Michał Pociński, Adrian Knap.

Jasełka 2018
piątek, 21 grudnia 2018 20:41

66          21 grudnia cała społeczność szkolna spotkała się, aby przed zwyczajowymi spotkaniami opłatkowymi w klasach, obejrzeć część artystyczną związaną z magicznym czasem Świąt Bożego Narodzenia. Młodzi artyści, pod kierunkiem s. Ireny Kocieł, przygotowali mini recital - koncert kolęd i pastorałek oraz muzyczną inscenizację Narodzenia Pańskiego. Interesująca choreografia, barwne stroje nawiązujące  i zapał najmłodszych artystów zasługiwały na wielkie uznanie i zainteresowanie publiczności, która nie szczędziła swoim kolegom i koleżankom na scenie braw i uśmiechów.

Świętujemy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości
wtorek, 27 listopada 2018 17:23

hymn drogi wolnosci16    W piątek 9 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 100-ej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W związku z Dniem Niepodległości Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zaprosiły wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. Celem było pobicie rekordu liczby osób śpiewających hymn w tym samym momencie w różnych miejscach. Dlatego też 9 listopada cała społeczność szkoły (591 uczniów wraz z nauczycielami) zebrała się o godz. 10.45 w sali gimnastycznej, aby o godz. 11.11 zaśpiewać 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.

Ślubowanie klas I
środa, 24 października 2018 13:08

09Dnia 17 października w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych. Ciekawą część artystyczną, podczas której mieli możliwość wykazania się również pierwszoklasiści przygotowali uczniowie z klasy II B i III A pod kierunkiem pań Jolanty Wołos oraz Barbary Chlebuś.

Akcja „100 KARTEK NA 100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI” – zakończona!
środa, 24 października 2018 11:43

22W okrągłą rocznicę odzyskania niepodległości, uczniowie „Czwórki” przyłączyli się do akcji „100 KARTEK NA 100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI”. Odbywała się ona w ramach ogólnopolskiej kampania „BohaterON – wyślij kartkę do powstańca warszawskiego”. Do tego patriotycznego przedsięwzięcia przystąpili nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie oraz ich rodzice. Razem udało się nam wysłać 141 kartek.

Dzień Patrona szkoły
sobota, 20 października 2018 06:39

38„Pierwszoplanowa misja szkoły (...) polega na wychowaniu dziewcząt i chłopców, którzy w przyszłości będą umieli oddać swoje najlepsze zdolności dla dobra społeczeństwa. Nauczyciele i wychowawcy mają nie tylko zapewnić uczniom wysokiej jakości wykształcenie, ale winni też wpajać im wartości moralne i duchowe o fundamentalnym znaczeniu w życiu każdego człowieka.”

Takie słowa ojca świętego Jana Pawła II do zgromadzonych 16 października 2018 roku skierowała dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie podczas uroczystości „Dnia Patrona” połączonej z trzynastą rocznicą nadania placówce imienia.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>