Logo

dziennik
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Uroczystości
Dzień Patrona szkoły
Wpisany przez Administrator   
sobota, 20 października 2018 06:39

38„Pierwszoplanowa misja szkoły (...) polega na wychowaniu dziewcząt i chłopców, którzy w przyszłości będą umieli oddać swoje najlepsze zdolności dla dobra społeczeństwa. Nauczyciele i wychowawcy mają nie tylko zapewnić uczniom wysokiej jakości wykształcenie, ale winni też wpajać im wartości moralne i duchowe o fundamentalnym znaczeniu w życiu każdego człowieka.”

     Takie słowa ojca świętego Jana Pawła II do zgromadzonych 16 października 2018 roku skierowała dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie podczas uroczystości „Dnia Patrona” połączonej z trzynastą rocznicą nadania placówce imienia.

 
Nasz dąb „KAROL”
Wpisany przez Administrator   
piątek, 19 października 2018 09:21

      1212 października delegacja uczniów w sładzie: Julia Podgórska z kl. VIIIc i Patryk Bracha z kl. IIIb gimnazjum wraz z opiekunem: panią Moniką Skrzypą uczestniczyła w obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą polową przy ulicy Rybiej nad Wieprzem. Po przemówieniach licznie zaproszonych gości nastąpiła część kulminacyjna.

 
Wrzesień – naukę czas zacząć
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 września 2018 08:45

023 września rozpoczął się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II kolejny rok szkolny 2018/2019. Koniec wakacji to pożegnanie z beztroską, zabawą, podróżami. To początek wytężonej pracy i nauki, ale także miłych spotkań z koleżankami i kolegami, czas nowych znajomości i przyjaźni.

 

 


© 2010 Zespół Szkół nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone