Uroczystości
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
piątek, 05 lipca 2019 20:53

stat19.06.2019 roku uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum pożegnali w trzech grupach szkołę. Zakończył się kolejny bardzo pracowity, ale obfitujący w wiele sukcesów, wydarzeń i niezapomnianych wrażeń rok szkolny.

Uczniowie klas III gimnazjum uzyskali bardzo wysokie - wyższe od gminy, powiatu, województwa i kraju wyniki egzaminów gimnazjalnych, uzyskując średni wynik wyższy nawet o ponad 20 punktów procentowych od swoich rówieśników. Jest to historyczny moment, ponieważ uczniowie reprezentują ostatni rocznik wygaszanego gimnazjum.

Również bardzo wysokie wyniki uzyskali uczniowie klas ósmych na swoim pierwszym egzaminie po szkole podstawowej. Są one także dużo wyższe od średniej gminy, powiatu, województwa i kraju. (Szczegółowe wyniki egzaminów - tutaj)

Dzień prymusa - najlepsi uczniowie nagrodzeni stypendiami
środa, 13 marca 2019 20:16

0326 lutego 2019 roku odbyła się w naszej szkole po raz kolejny uroczystość „Dzień prymusa” – czyli spotkanie władz miasta, rodziców i nauczycieli z uczniami, którzy wykorzystali swój talent do nauki i zdobyli wysokie średnie ocen w pierwszym półroczu. Wyróżnionym za wysokie wyniki w nauce uczniom towarzyszyli rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których byli: burmistrz Krasnegostawu – pan Robert Kościuk, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Bożena Dąbrowska, zastępca przewodniczącej Rady Rodziców – pani Agnieszka Rapa.

Spotkanie pokoleń czyli Dzień Babci i Dziadka w II c
wtorek, 05 marca 2019 08:12

46Spotkanie pokoleń – tak można w skrócie opisać Dzień Babci i Dziadka w klasie II c. Uroczystość odbyła się w lutym. Specjalnie na tę okazję uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni przygotowali bogatą część artystyczną. Były wesołe piosenki, wierszyki, inscenizacje, zabawne scenki kabaretowe, muzyka, tańce i wiele serdeczności dla świętujących tego dnia Babć i Dziadków.

Bal 2019
środa, 13 lutego 2019 20:12

„To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”….

49 02 lutego 2019 roku w naszej szkole miał miejsce bal, w którym udział wzięli goście – zastępca burmistrza Krasnegostawu – pan Wojciech Kaczmarczyk, licznie zgromadzeni rodzice, rodzeństwo i przyjaciele uczniów, grono nauczycielskie oraz bohaterowie wieczoru – uczniowie klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej.

Nasza zwycięska drużyna!
czwartek, 07 lutego 2019 18:32

SAVE 20190124 171826

W dniu 24 stycznia odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłkę siatkową chłopców. Udział wzięło 10 drużyn z powiatu krasnostawskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna pod kierunkiem Pana Waldemara Wożakowskiego w składzie: Tomasz Zieliński, Michał Jasiński, Kornel Piwko, Sebastian Lewandowski, Karol Kowalski, Mikołaj Kostecki, Patryk Wdowiak, Szymon Droździel, Michał Pociński, Adrian Knap.

Jasełka 2018
piątek, 21 grudnia 2018 20:41

66          21 grudnia cała społeczność szkolna spotkała się, aby przed zwyczajowymi spotkaniami opłatkowymi w klasach, obejrzeć część artystyczną związaną z magicznym czasem Świąt Bożego Narodzenia. Młodzi artyści, pod kierunkiem s. Ireny Kocieł, przygotowali mini recital - koncert kolęd i pastorałek oraz muzyczną inscenizację Narodzenia Pańskiego. Interesująca choreografia, barwne stroje nawiązujące  i zapał najmłodszych artystów zasługiwały na wielkie uznanie i zainteresowanie publiczności, która nie szczędziła swoim kolegom i koleżankom na scenie braw i uśmiechów.

Świętujemy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości
wtorek, 27 listopada 2018 17:23

hymn drogi wolnosci16    W piątek 9 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 100-ej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W związku z Dniem Niepodległości Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zaprosiły wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. Celem było pobicie rekordu liczby osób śpiewających hymn w tym samym momencie w różnych miejscach. Dlatego też 9 listopada cała społeczność szkoły (591 uczniów wraz z nauczycielami) zebrała się o godz. 10.45 w sali gimnastycznej, aby o godz. 11.11 zaśpiewać 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>