Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2018/2019
niedziela, 16 czerwca 2019 07:10

1Dnia 13.06.2019 roku w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół z terenu powiatu. W gali uczestniczyli nauczyciele i dyrektorzy wyróżnionych szkół. Dyplomy i puchary wręczali: Wicestarosta Krasnostawski Marek Nowosadzki, Przewodniczący Rady Powiatu Witold Boruczenko, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Justyna Przysiężniak, Przewodnicząca Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Ewa Nieścior.

Najlepsze szkoły powiatu.

Igrzyska Młodzieży:

• I miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnymstawie - 194 pkt.
  • II miejsce Gimnazjum w Izbicy - 131 pkt.
  • III miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym - 121 pkt

Igrzyska Dzieci:

• I miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie - 191 pkt.
  • II miejsce Szkoła Podstawowa w Gorzkowie - 130,5 pkt
  • III miejsce Szkoła Podstawowa w Fajsławicach - 118 pkt

To pierwszy taki sukces od kilku lat.  Byliśmy najlepsi w dwóch kategoriach, wśród wszystkich szkół powiatu krasnostawskiego. Gratulacje dla uczniów reprezentujących naszą szkołę w licznych zawodach, na różnych szczeblach rozgrywek. Podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego, którzy przygotowali uczniów - sportowców do zwycięskiej rywalizacji z innymi.

123puch