O naszym mieście dużo wiemy!
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 10:17

9 Uczniowie klasy IV A (Wiktoria Bochyńska, Karolina Magier, Zuzanna Zamojska, Łukasz Żukowski) wraz z wychowawczynią p. Agatą Małek reprezentowali naszą w szkołę w międzyszkolnym konkursie wiedzy o naszym mieście ,,Krasnystaw – co o nim wiem?’’ organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Krasnymstawie.

Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu sprawdzającego wiedzę o naszym mieście, ale równie ważnym zadaniem było zintegrować się z uczniami z innych szkół i wrócić z nowymi przyjaźniami! Nasi uczniowie aktywnie pracowali w grupach i doskonale radzili sobie z zadaniami. W tym konkursie nie było przegranych. Wszyscy wrócili z dyplomami i ciekawymi upominkami.

Dziękujemy za zaproszenie!

AM