Laureaci konkursów
O naszym mieście dużo wiemy!
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 10:17

9 Uczniowie klasy IV A (Wiktoria Bochyńska, Karolina Magier, Zuzanna Zamojska, Łukasz Żukowski) wraz z wychowawczynią p. Agatą Małek reprezentowali naszą w szkołę w międzyszkolnym konkursie wiedzy o naszym mieście ,,Krasnystaw – co o nim wiem?’’ organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Krasnymstawie.

Trzecie miejsce naszych siatkarek
środa, 13 marca 2019 09:00

2 7 marca w czwartek w Zespole Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja "Czwórki" w składzie: Irena Bojarczuk, Zofia Lewandowska, Kornelia Sędłak, Maria Pawłowska, Julia Żebrowska, Hanna Magier, Wiktoria Rapa zajęła trzecie miejsce.

ORTOGRAFICZNY SUKCES ALEKSANDRY KOŁODZIEJCZYK!
poniedziałek, 04 marca 2019 13:06

1Uczennica klasy VIIIc, Aleksandra Kołodziejczyk, została zwyciężczynią X Zamojskiego Dyktanda, organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu i II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Zamościu. W nagrodę otrzymała smartfon.

Czwórka znowu wygrywa!
środa, 13 lutego 2019 20:33

puchar gold

W dniu 07.02.2019 w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w koszykówce chłopców.

W zawodach rywalizowało cztery zespoły: PSP nr 4 w Krasnymstawie, PSP nr 1 w Krasnymstawie, Szkoła Podstawowa z Gorzkowa oraz Szkoła Podstawowa z Fajsławic. Turniej został rozegrany systemem „ każdy z każdym”, wszystkie drużyny rozegrały po trzy mecze. Z rozgrywek zwycięsko wyszli reprezentanci naszej szkoły, którzy zdecydowanie pokonali swoich wszystkich przeciwników.

Rozstrzygnięcie zimowych konkursów.
wtorek, 12 lutego 2019 09:33

38Ósmego lutego, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, odbył się apel dla klas 1-3 SP, podsumowujący zimowe konkursy. Pani Magorzata Wróbel wraz z klasą Ia przygotowała ciekawą i bardzo ładną część artystyczną, podczas prezentacji której dzieci mogły usłyszeć piosenki o zimie, zarówno w języku polskim jak i angielskim oraz obejrzeć krótką inscenizację poruszającą tematykę bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych.

I miejsce na etapie powiatowym zawodów w piłce siatkowej!
sobota, 26 stycznia 2019 07:53

gold-laurel

W dniu 23.01.2019 w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiło się sześć drużyn z powiatu krasnostawskiego.

Zespoły drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy. Nasze dziewczęta znalazły się w grupie z Siennicą Różaną i Łopiennikiem. W drugiej grupie znalazły się drużyny z Fajsławic, Izbicy i Siennicy Nadolnej.  Do finału awansowały zespoły, które wygrały rywalizację w swoich grupach, z grupy pierwszej Siennica Nadolna i z grupy drugiej PSP nr4 w Krasnymstawie. W meczu finałowym nasze dziewczęta pewnie pokonały swoje przeciwniczki 2:0 w setach (25:10 i 25:14) zajmując I miejsce w powiecie.

Sportowcy z „Czwóreczki” najlepsi w mieście
wtorek, 11 grudnia 2018 15:03

017 grudnia 2018 r. w hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnego odbyły się Mikołajkowe Zawody Sportowe dla uczniów kl. I – III z krasnostawskich szkół podstawowych. Dzieci rywalizowały ze sobą w 6 konkurencjach np. bieg z przekazaniem pałeczki sztafetowej, rzut woreczkiem do kółka hula hop, strzał do bramki unihokeja piłką nożną, wyścigi w parach.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>