Działania profilaktyczne
Dobry początek wakacji
piątek, 05 lipca 2019 20:32

14W dniach 24 – 28 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyły się półkolonie letnie zorganizowane dla najmłodszych uczniów.  Do wypoczynku zakwalifikowano 30 dzieci z klas I - III. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Teresa Kubina, Maria Liskiewicz. Kierownikiem wypoczynku była pani Małgorzata Wróbel.

Dzieci przebywały na półkoloniach przez pięć dni, w godzinach od 8.00 - 9.00 do 14.00, a w dniu dłuższej wycieczki do godz. 17.00. Miały zapewnione drugie śniadanie lub prowiant na wycieczkę, obiad składający się z zupy i drugiego dania oraz wodę do picia.

Certyfikat dla szkoły
piątek, 07 czerwca 2019 08:25

CERTYFIKAT 26

Miło nam ponnformować, że placówka nasza uzyskała certyfikat poświadczajacy udział całej społeczności szkolnej w ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno - edukacyjnej "Bądźmy poszukiwaczami Autoryteu". W ramach działań uczniowie, rodzice i nauczyciele brali udział m.in. w spotkaniach edukacyjnych, badaniach ankietowych oraz  podnosili swoje kompetencje wychowawcze i umiejętności rozwiazywania problemów.

Lekcja wychowania fizycznego w siłowni ALTER EGO!
niedziela, 19 maja 2019 21:45

315 maja 2019 roku uczennice klasy III ab Gimnazjum nr 4 w Krasnymstawie uczestniczyły w zajęciach low-impact aerobik w siłowni Alter Ego. Instruktorka fitness pani Olga Kowalczyk przeprowadziła pełnowartościowy trening wzmacniający poszczególne partie ciała.

Bezpiecznie na wsi
środa, 20 marca 2019 08:23

01W poniedziałek 18.03.2019r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem KRUS – panem Piotrem Padzińskim na temat: „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”. Pogadanka dotyczyła pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich. Dzieci obejrzały również film animowany informujący o bhp w gospodarstwie rolnym.

ŚNIADANIE DAJE MOC – z rzeżuchą!
piątek, 15 marca 2019 10:53

16Dzieci z klasy I A kolejny raz brały udział w akcji Śniadanie Daje Moc. Tym razem samodzielnie wykonywały kanapki na śniadanie, które posypały rzeżuchą z własnej hodowli. Świeża rzeżucha jest uznawana za prawdziwą skarbnicę witamin: A, C, K, B2, B6 i kwasu foliowego oraz składników mineralnych: wapnia, żelaza, magnezu, potasu, jodu, miedzi i manganu. Takie zdrowe kanapki dały dzieciom moc do zabawy na cały dzień.

Zimowisko 2019
czwartek, 07 marca 2019 07:19

32

W dniach od 11 do 15 lutego w naszej szkole odbywało się zimowisko dla uczniów klas I- IV SP. Zajęcia odbywały się w dwóch grupach po 15 uczestników. Pierwsza grupa znajdowała się pod przewodnictwem Pani Lucyny Kłosowskiej – Raczyńskiej, a druga pod okiem Pana Grzegorza Madei. Pieczę nad organizacją i realizacją programu wypoczynku zimowego dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnymstawie objęła Pani Elwira Tubilewicz.

PÓŁMETEK ROKU SZKOLNEGO.
czwartek, 28 lutego 2019 22:38

10 W środę, 27 lutego 2019 odbył się apel zorganizowany przez Samorząd Uczniowski podsumowujący pracę w I półroczu klas IV-VIII SP i III Gim. Prowadzącymi byli: Zuzanna Kucharczyk i Maciej Pociński oraz Adrianna Dras i Dominik Ptak. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zapoznali, zgromadzonych na apelu uczniów z wynikami klasyfikacji za     I półrocze roku szkolnego 2018/2019.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>