Działania profilaktyczne
Smacznie, zdrowo, kolorowo
środa, 31 października 2018 11:20

05      Realizując w październiku tematykę związaną z sadem i ogrodem uczniowie z klasy II c poznali wartości odżywcze owoców i warzyw, a także uświadomili sobie ich rolę w codziennej diecie. Przygotowali prezentacje na temat wybranych owoców i warzyw, wychwalali ich walory zdrowotne, sposoby wykorzystania i korzyści z ich spożywania.

emo 7

Dzień emotikona - przesyłamy dobre emocje!

- fotorelacja -

Pomóż dzieciom przetrwać zimę - EDYCJA 2018
czwartek, 09 listopada 2017 10:32

pdpz

W listopadzie kolejny raz włączamy się w działania charytatywne prowadzone w ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W szkole już zarejestrowaliśmy Terenowy Sztab Akcji - mamy nurmer 155. Przypominamy, że akcja organizowana przez Główny Społeczny Komitet Organizacyjny przy Polskim Radio S.A. i Telewizji Polskiej S.A. oddział w Lublinie. Honorowy patronat nad akcja objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.