Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Akcje charytatywne
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - zbiórka w szkole zakończona!
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 03 stycznia 2019 09:14

          PDPZ-logo

        W listopadzie i na początku grudnia uczniowie i nauczyciele naszej szkoły po raz kolejny czynnie włączyli się do udziału w akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Wielka zbiórka na rzecz potrzebujących rodzin organizowana jest co roku przez Główny Społeczny Komitet Organizacyjny przy Polskim Radio S.A. i Telewizji Polskiej S.A. oddział w Lublinie. Podobnie jak w roku ubiegłym honorowy patronat nad zbiórką objęła: małżonka Prezydenta RP - Agata Kornhauser-Duda, a duchowy - ks. Abp Stanisław Budzik

 

Dziękujemy Wszystkim

za pomoc i udział w świątecznym kiermaszu charytatywnym

 

Dim lights

 
Więcej niż zobowiązanie
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 18 grudnia 2018 10:56

5Jednym z papieskich zobowiązań uczniów kl. I A było samodzielne wykonanie kartek świątecznych i napisanie życzeń dla dzieci z Domu Dziecka w Krasnymstawie. Jednak dziecięca wrażliwość na los innych ludzi jest o wiele większa. Uczniowie z kl. I A do kartek z życzeniami dołożyli słodycze i tak świąteczna niespodzianka trafiła w poniedziałek do najbardziej potrzebujących dzieci.

 
Dzielimy się sercem
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 11 grudnia 2018 13:47

heart

       Zbliża się magiczny czas, w którym dzielimy się z innymi, jesteśmy dla siebie mili i serdeczni. Ten tradycyjny moment jest ważny szczególnie dla dzieci. Dlatego też uczniowie klasy II A wybrali się z wizytą do Domu Dziecka aby podzielić się z kolegami zabawkami, książkami, grami i słodyczami. Atrakcją dla najmłodszych było wysłuchanie fragmentów ulubionych bajek w wykonaniu kolegów z IIA . To spotkanie na długo pozostanie w pamięci obdarowanych i darczyńców.

JD

 

mp

Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 roku.

Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy.

Na co więc czekasz?

 
Zobowiązania na Dzień Patrona
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 października 2018 14:35

      Tradycyjnie, z okazji Dnia Patrona, uczniowie naszej szkoły podjęli rozmaite zobiwiązania. Są to działania charytatywne, artystyczne lub szkolne. W tym roku prezentują się one następująco:

 
Pomóż dzieciom przetrwać zimę - EDYCJA 2018
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 09 listopada 2017 10:32

   

pdpz

         W listopadzie kolejny raz włączamy się w działania charytatywne prowadzone w ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W szkole już zarejestrowaliśmy Terenowy Sztab Akcji - mamy nurmer 155. Przypominamy, że akcja organizowana przez Główny Społeczny Komitet Organizacyjny przy Polskim Radio S.A. i Telewizji Polskiej S.A. oddział w Lublinie. Honorowy patronat nad akcja objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

 


© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone