Wydarzenia 2018 / 2019
Z jak Zorro!
wtorek, 18 grudnia 2018 11:11

9W przedświątecznym czasie, z okazji Mikołajek iTeatr przygotował prezent dla najmłodszych uczniów szkoły.

14 grudnia dzieci z klas I-III obejrzały muzyczny spektakl o jednym z najsłynniejszych bohaterów w masce – Zorro. Przedstawienie zostało przygotowane przez Teatr Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie, zaś oprawę muzyczną zawdzięczamy Tercetowi Egzotycznemu.

Więcej niż zobowiązanie
wtorek, 18 grudnia 2018 10:56

5Jednym z papieskich zobowiązań uczniów kl. I A było samodzielne wykonanie kartek świątecznych i napisanie życzeń dla dzieci z Domu Dziecka w Krasnymstawie. Jednak dziecięca wrażliwość na los innych ludzi jest o wiele większa. Uczniowie z kl. I A do kartek z życzeniami dołożyli słodycze i tak świąteczna niespodzianka trafiła w poniedziałek do najbardziej potrzebujących dzieci.

Okolicznościowa dedykacja od Pary Prezydenckiej

za udział w akcji Narodowego Czytania

narodowe czytanie - dedykacja

List Prezydenta RP Andrzeja Dudy

w związku z naszym udziałem w akcji

Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego

Sportowcy z „Czwóreczki” najlepsi w mieście
wtorek, 11 grudnia 2018 15:03

017 grudnia 2018 r. w hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnego odbyły się Mikołajkowe Zawody Sportowe dla uczniów kl. I – III z krasnostawskich szkół podstawowych. Dzieci rywalizowały ze sobą w 6 konkurencjach np. bieg z przekazaniem pałeczki sztafetowej, rzut woreczkiem do kółka hula hop, strzał do bramki unihokeja piłką nożną, wyścigi w parach.

„Ku niepodległej”- pokaz historyczny
wtorek, 11 grudnia 2018 14:26

12     5 grudnia uczniowie klas I-V uczestniczyli w nietypowej lekcji historii pod hasłem „Ku niepodległej – opowieść o tym, jak bohaterowie walczyli o wolność, honor i ojczyznę”. Zajęcia przeprowadziła grupa artystyczna „Rekonstrukto” z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Był to specjalny program upamiętniający 123 lata walki o wolność Narodu Polskiego.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>