Wydarzenia 2018 / 2019
O naszym mieście dużo wiemy!
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 10:17

9 Uczniowie klasy IV A (Wiktoria Bochyńska, Karolina Magier, Zuzanna Zamojska, Łukasz Żukowski) wraz z wychowawczynią p. Agatą Małek reprezentowali naszą w szkołę w międzyszkolnym konkursie wiedzy o naszym mieście ,,Krasnystaw – co o nim wiem?’’ organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Krasnymstawie.

Uczniowie na wystawie sprzętu wojskowego
środa, 27 marca 2019 08:20

0315 marca uczniowie klas I a i I b uczestniczyli w wystawie wojskowej, która został zorganizowana w obrębie Placu 3- Maja w naszym mieście.

W tym dniu Krasnystaw odwiedziła 12 Brygada Zmechanizowana im. generała broni Józefa Hellera ze Szczecina. Dzieci podziwiały nowoczesny sprzęt wojskowy. Rozmawiały z żołnierzami o wyposażeniu, uzbrojeniu i służbie wojskowej, o przygotowaniach do zawodu. Poznały wnętrze kołowego transportera opancerzonego - Rosomak, wozu ewakuacji medycznej.

BohaterOn - podziekowanie
niedziela, 24 marca 2019 11:16

PODZIEKOWANIE 31

Chwila w świecie iluzji
piątek, 22 marca 2019 11:40

21W marcu społeczność szkolna uczestniczyła w niezwykłym pokazie "Tajemnice Iluzji", w wykonaniu mistrza iluzji z Ukrainy - Aleksandra Tkacza.

W spektaklu można było zobaczyć niezwykłe efekty iluzjonistyczne: pojawianie się, znikanie oraz metamorfozę osób i przedmiotów, lewitowanie stolika, przecinanie na wiele sposobów, czytanie w myślach i wiele innych intrygujących elementów. Prowadzący zabawę, Aleksander Tkacz, tworzył iluzję w bezpośrednim kontakcie z publicznością – zarówno uczniami jak i nauczycielami naszej szkoły, którzy bardzo chętnie brali udział w przedstawieniu.

Pokaz uzbrojenia „Błękitnej Brygady”
środa, 20 marca 2019 10:02

09     15 marca uczniowie klasy II c skorzystali z niebywałej okazji, jaką był pokaz nowoczesnego uzbrojenia przygotowany przez 12 Brygadę Zmechanizowaną ze Szczecina zwaną „Błękitną Brygadą”. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obserwowały pojazdy militarne takie jak: kołowy transporter opancerzony Rosomak, Wóz Ewakuacji Medycznej, Wóz Rozpoznania Technicznego, zestaw przeciwlotniczy Hibneryt.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>