Wydarzenia 2018 / 2019
Dzień Patrona szkoły
sobota, 20 października 2018 06:39

38„Pierwszoplanowa misja szkoły (...) polega na wychowaniu dziewcząt i chłopców, którzy w przyszłości będą umieli oddać swoje najlepsze zdolności dla dobra społeczeństwa. Nauczyciele i wychowawcy mają nie tylko zapewnić uczniom wysokiej jakości wykształcenie, ale winni też wpajać im wartości moralne i duchowe o fundamentalnym znaczeniu w życiu każdego człowieka.”

Takie słowa ojca świętego Jana Pawła II do zgromadzonych 16 października 2018 roku skierowała dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie podczas uroczystości „Dnia Patrona” połączonej z trzynastą rocznicą nadania placówce imienia.

Nasz dąb „KAROL”
piątek, 19 października 2018 09:21

1212 października delegacja uczniów w sładzie: Julia Podgórska z kl. VIIIc i Patryk Bracha z kl. IIIb gimnazjum wraz z opiekunem: panią Moniką Skrzypą uczestniczyła w obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą polową przy ulicy Rybiej nad Wieprzem. Po przemówieniach licznie zaproszonych gości nastąpiła część kulminacyjna.

Kajakiem przez Obrocz i Zwierzyniec
środa, 17 października 2018 12:18

01W dniu 20 września 2018r. z okazji Dnia Chłopaka klasa III A i B gim. oraz 8 A wraz z opiekunami p. Joanną Szewczuk, p. Waldemarem Wożakowskim oraz p. Teresą Kubiną wybrała się na wycieczkę. Naszym głównym celem wycieczki było miłe spędzenie czasu w dobrym towarzystwie w otoczeniu natury.

"Dzień Nauczyciela" w szkole - na wesoło!
poniedziałek, 15 października 2018 14:43

Zobowiązania na Dzień Patrona
poniedziałek, 15 października 2018 14:35

Tradycyjnie, z okazji Dnia Patrona, uczniowie naszej szkoły podjęli rozmaite zobiwiązania. Są to działania charytatywne, artystyczne lub szkolne. W tym roku prezentują się one następująco:

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>