Wydarzenia 2018 / 2019
Czwórka znowu wygrywa!
środa, 13 lutego 2019 20:33

puchar gold

W dniu 07.02.2019 w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w koszykówce chłopców.

W zawodach rywalizowało cztery zespoły: PSP nr 4 w Krasnymstawie, PSP nr 1 w Krasnymstawie, Szkoła Podstawowa z Gorzkowa oraz Szkoła Podstawowa z Fajsławic. Turniej został rozegrany systemem „ każdy z każdym”, wszystkie drużyny rozegrały po trzy mecze. Z rozgrywek zwycięsko wyszli reprezentanci naszej szkoły, którzy zdecydowanie pokonali swoich wszystkich przeciwników.

Bal 2019
środa, 13 lutego 2019 20:12

„To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”….

49 02 lutego 2019 roku w naszej szkole miał miejsce bal, w którym udział wzięli goście – zastępca burmistrza Krasnegostawu – pan Wojciech Kaczmarczyk, licznie zgromadzeni rodzice, rodzeństwo i przyjaciele uczniów, grono nauczycielskie oraz bohaterowie wieczoru – uczniowie klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej.

Rozstrzygnięcie zimowych konkursów.
wtorek, 12 lutego 2019 09:33

38Ósmego lutego, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, odbył się apel dla klas 1-3 SP, podsumowujący zimowe konkursy. Pani Magorzata Wróbel wraz z klasą Ia przygotowała ciekawą i bardzo ładną część artystyczną, podczas prezentacji której dzieci mogły usłyszeć piosenki o zimie, zarówno w języku polskim jak i angielskim oraz obejrzeć krótką inscenizację poruszającą tematykę bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych.

07

„ …bo Babcia i Dziadzio to najlepsi przyjaciele w dzień powszedni i w niedzielę”

Tymi słowami rozpoczął się 22 stycznia – Dzień Babci i Dziadzia w klasie I A . Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki przygotowane specjalnie na tę uroczystość. Było także przedstawienie „ Zimo, zimo” w wykonaniu młodych aktorów. Każda babcia i dziadzio otrzymali od swoich wnucząt własnoręcznie wykonane upominki. Niespodzianką dla wspaniałych gości był taniec krakowiaczek w wykonaniu dzieci. Życzenia, całusy i uściski trwały bardzo długo…

Pokazy chemiczne i inne atrakcje - tylko w Lublinie :)
sobota, 09 lutego 2019 08:32

0311 stycznia 2019 roku o godzinie 8:30 klasy VII, VIII i III. gimnazjum wyruszyły   na wycieczkę do Lublina, aby obejrzeć pokazy chemiczne. Czas spędzony w stolicy województwa urozmaiciliśmy również wizytą w "Let me out" i "Strefie Wysokich Lotów". W wycieczce uczestniczyło łącznie 92 uczniów. Naszymi opiekunami byli: T. Kubina (organizator), K. Pocińska, M. Iłowiecka,  B. Huszcza, D. Kura, E. Głuchowska i P. Galiński.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>