Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Niezwykłe zaproszenie
Wpisany przez Administrator
czwartek, 23 listopada 2017 10:29

4W tym roku uczniowie klasy III B świętowali rocznicę odzyskania niepodległości wspólnie z przedszkolakami. Dzieci z grupy SOWY z Przedszkola nr 8 zaprosiły naszych uczniów na uroczyste przedstawienie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Mali artyści zaprezentowali polski dawny taniec – polonez, pięknie recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne.

Trzecioklasiści byli zachwyceni występem młodszych koleżanek i kolegów, nagrodzili ich gromkimi brawami. Bardzo dziękujemy pani Beacie Sędłak i dzieciom z grupy SOWY za zaproszenie i życzymy następnych wspaniałych przedstawień.

MW

1234567

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone