Dzień Chłopaka
piątek, 29 września 2017 17:26

Dzień chłopaka - 1       Jak wiadomo, 30 września swoje święto obchodzą chłopcy. W naszej szkole zawsze o Nich pamiętamy.

28 września Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów dyskotekę. Dzieci świetnie się bawiły podczas zabaw zorg. przez SU takich jak nauka choreografii Macareny i Belgijki.

Już od rana 29 września dziewczęta z Samorządu częstowały wszystkich chłopców ( i nie tylko) cukierkami. Była również krótka audycja nadana przez szkolny radiowęzeł.

Również za pośrednictwem naszej strony internetowej składamy wszystkim chłopcom (tym małym i tym dużym) najserdeczniejsze życzenia.

Zdrowia, uśmiechu i pogody ducha!

Wszystkiego dobrego! :)

Samorząd Uczniowski

Dzień chłopaka - 1Dzień chłopaka - 2Dzień chłopaka - 3Dzień chłopaka - 4Dzień chłopaka - 5Dzień chłopaka - 6Dzień chłopaka - 7Dzień chłopaka - 8Dzień chłopaka - 9