Wydarzenia kulturalne
Zabawa z uśmiechem
piątek, 20 kwietnia 2018 21:25

02Wraz z nadejściem wiosny uczniowie klasy III c odwiedzili grupy starszaków w przedszkolach nr 5 i nr 8 w Krasnymstawie. Uczniowie oraz przedszkolaki wspólnie uczestniczyli w aktywnościach tanecznych. Pląsali radośnie przy muzyce, brali udział w zabawach ze śpiewem. Uczyli się nawzajem nowych zabaw, tańcząc w kółku i w parach. Starsi koledzy przedstawili także piosenkę w języku angielskim ilustrując ją ruchem.

DO 2018

„My jednak czytamy”
środa, 11 kwietnia 2018 19:45

book

2 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Powiatowym Konkursie Czytelniczym „My jednak czytamy” organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida. Zadaniem uczestników było napisanie recenzji dowolnie wybranej książki i przedstawienie jej w formie wypowiedzi ustnej lub nagranej prezentacji.

Super lekcja języka francuskiego w klasie III D
wtorek, 10 kwietnia 2018 08:19

5Dnia 06.04.2018 w klasie III D odbył się Dzień Języka Francuskiego.W ramach obchodzonego niedawno miesiąca frankofonii, naszymi gośćmi byli rodzice uczennicy Hani Champenois. Jej tato - rodowity Francuz,   oraz mama - absolwentka romanistyki, przeprowadzili ciekawą lekcję.

„Kropeczki” w „Słonecznej Jedyneczce”
wtorek, 10 kwietnia 2018 08:11

6Zespół taneczny „Kropeczki, który składa się z uczniów klasy III D, wraz z wychowawczynią i opiekunką zespołu p. Grażyną Mąką gościł w Przedszkolu nr 1 „Słoneczna Jedyneczka”.

Członkowie zespołu w składzie: Michał Błaszczak, Wanesa Andryszczuk, Gabriel Mazur, Nikola Leszczyńska, Kinga Waręcka, Wiktoria Mojska, Maja Gmiter, Michał Kozaczuk spędzili miłe chwile z dziećmi z wszystkich grup przedszkolnych.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>