Wydarzenia kulturalne
Szalone fryzury, andrzejkowe wróżby i nie tylko .....
niedziela, 03 grudnia 2017 10:16

15   30 listopada był najbardziej zwariowanym dniem w naszej szkole. Już od rana obchodziliśmy „Dzień szalonych fryzur”. Fale, loki, upięcia i rozmaite kolory gościły na naszych głowach. W zabawie brali udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele.

Niezwykłe zaproszenie
czwartek, 23 listopada 2017 10:29

4W tym roku uczniowie klasy III B świętowali rocznicę odzyskania niepodległości wspólnie z przedszkolakami. Dzieci z grupy SOWY z Przedszkola nr 8 zaprosiły naszych uczniów na uroczyste przedstawienie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Mali artyści zaprezentowali polski dawny taniec – polonez, pięknie recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne.

Tydzień kolorów - aktualizacja
piątek, 17 listopada 2017 18:38

UPDATE!

A tak kolorowo "nosiliśmy się" w tym tygodniu :)

Z jesienią w przedszkolu
piątek, 17 listopada 2017 11:22

11 8 i 15 listopada uczniowie klasy III B pod opieką pani Małgorzaty Wróbel odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 8. Spotkania miały charakter jesienny. Uczniowie naszej szkoły przedstawili swoim młodszym koleżankom i kolegom inscenizację pt. „Jesień wierszem malowana”. Mali widzowie i nasi artyści spisali się znakomicie.

Niezwykłe spotkanie z pasjonatem muzyki
wtorek, 14 listopada 2017 12:01

23Uczniowie nie tylko zobaczyli instrumenty i usłyszeli piękne i różnorodne dźwięki, które na żywo prezentował uczniom muzyk, ale dowiedzieli się, kiedy powstały i z jakiej części świata pochodzą.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>