Wycieczki i rajdy
Pożegnanie roku szkolnego na pięknej wycieczce.
środa, 20 czerwca 2018 08:03

1       13 czerwca dzieci z klas III b i III c wyjechały na wycieczkę po Roztoczu. Uczniowie odwiedzili najpiękniejsze miejsca RPN spacerując po Zwierzyńcu. Uczestniczyły w ciekawych warsztatach, w Zagrodzie Guciów oraz Olejarni Świątecznej w Ruszowie. Spacerowali aleją starych dębów w Górecku Kościelnym.

Kajakiem po Roztoczu
środa, 13 czerwca 2018 13:14

17Dnia 6 czerwca 2018r. klasa III B gim. wraz z wychowawcą p. Joanną Kurek oraz opiekunami p. Piotrem Galińskim i p. Grzegorzem Madeją wybrała się na wycieczkę do Zwierzyńca.

„Odlotowa wycieczka” do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie i Farmy Iluzji w Mościskach
środa, 13 czerwca 2018 12:40

10  Dnia 6 czerwca uczniowie klasy I c, III a i IV b wybrali się na „odlotową wycieczkę”. Pierwszym jej etapem było zwiedzanie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Tutaj w sali wystawowej wysłuchali ciekawego opowiadania o historii oraz współczesności polskiego lotnictwa wojskowego. Na ekspozycjach wewnętrznych obejrzeli elementy uzbrojenia i budowy samolotów, a także różnorodne dokumenty, mapy, fotografie, mundury, odznaki lotnicze i pamiątki.

KRAKÓW – ZAKOPANE II B JUŻ ZNANE!
poniedziałek, 11 czerwca 2018 20:37

0128 maja br. uczniowie klasy 2b gimnazjum i kilka osób z klasy 2a i 3a wyjechało na trzydniową zieloną szkołę do Zakopanego i Krakowa. W zastępstwie pani Anity Iwanickiej- Kulibab kierownikiem wycieczki była pani Dominika Kura, oprócz niej naszymi opiekunami byli pan Grzegorz Madeja i pani Teresa Kubina.

Po zbiórce o godzinie 7.00 na parkingu PSP nr 4 i długiej jeździe autokarem, około 15.40 dotarliśmy do pierwszego punktu wycieczki po Zakopanem - Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Dokładnie obejrzeliśmy kościół i niesamowitą kaplicę oraz piękne witraże, a następnie udaliśmy się na Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku. Pilot wycieczki opowiedział nam o pochowanych tam historycznych postaciach, po czym skierowaliśmy się w stronę Krupówek, gdzie mieliśmy godzinę wolnego czasu.

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie - fotorelacja
poniedziałek, 11 czerwca 2018 10:38