Uroczystości
DZIEŃ NAUCZYCIELA W „CZWÓRCE”.
poniedziałek, 16 października 2017 22:34

02Dziś chylimy głowy w ogromnej podzięce

za trudną pracę z nami i okazane serce.

W dniach 13 i 16 października 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Mimo, że w tych dniach lekcje odbywały się zgodnie z planem, to atmosfera w szkole była niecodzienna. Odświętnie ubrani uczniowie z kwiatami czekali na swoich wychowawców i nauczycieli, aby złożyć im najlepsze życzenia.

Miejska uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej
poniedziałek, 16 października 2017 20:00

0113 października 2017 r. w Krasnostawskim Domu Kultury odbyła się uroczystość miejska z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku oprawą tego szczególnego dnia zajęła się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II.

Święto pracowników oświaty przypomina o szczególnym posłannictwie nauczycieli, których działania wychowują i edukują, ale przede wszystkim wspierają  rozwój dzieci i młodzieży pomagając odkrywać tajemnice świata, rozwijać zdolności, pasje i twórcze zainteresowania.

Życzenia dyrektor szkoły

Życzenia od Rady Rodzicow

Tak się bawi III B…
środa, 11 października 2017 18:36

05W klasie III B Dzień Chłopaka świętowaliśmy dwa dni. W czwartek rodzice ufundowali wszystkim bilety do sali zabaw. Były też napoje, słodycze i pamiątkowe zdjęcia chłopców w serduszkach ułożonych z rąk dziewczynek. Następnego dnia w klasie urządziliśmy konkurs na Chłopaka Roku.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
środa, 06 września 2017 12:52

4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Rozpoczęcie roku 2017-2018 - 01