Logo

dziennik
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Uroczystości
Drogi Wolności - uświetniamy koncertem wystawę plenerową przygotowaną w naszym mieście przez Instytut Pamięci Narodowej
Wpisany przez Administrator   
piątek, 15 czerwca 2018 15:17

05     14 czerwca   w Rynku Miejskim odbyło się otwarcie ekspozycji przedstawiającej wydarzenia i fakty historyczne powiązane z I wojną światową oraz rocznicą 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Na planszach przybliżone zostały między innymi historie życia "Ojców niepodległości" - m.in. Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego oraz Ignacego Daszyńskiego

 
"Drogi Wolności" - w hołdzie Niepodległej.
Wpisany przez Administrator   
piątek, 11 maja 2018 21:26

      1910 maja 2018 roku w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się koncert "Drogi wolności" - uroczystość poświęcona ojczyźnie i wolności, zorganizowana z okazji zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie – p. Alicja Kasprzak – Żeżuła powitała przybyłych gości i przedstawiła wydarzenia, które miały wpływ na losy naszej ojczyzny, prowadząc do odzyskania niepodległości.

 

Plakat 2018

 
Pamiętamy o naszych bohaterach
Wpisany przez Administrator   
piątek, 20 kwietnia 2018 10:59

6W tym roku obchodzimy 78 rocznicę zbrodni katyńskiej. Co roku nasza szkoła organizuje i angażuje się w różne wydarzenia, mające na celu upamiętnienie około 22 tysięcy Polaków zamordowanych przez Związek Radziecki podczas II wojny światowej. W szkole, na drugim piętrze została zorganizowana wystawa o tematyce mordu katyńskiego. Samorząd Uczniowski przygotował audycję, z której mogliśmy dowiedzieć się więcej o zbrodni dokonanej na naszym narodzie oraz wysłuchać "Ballady Katyńskiej" Jacka Kaczmarskiego.

 

Drogi Wolności

Zapraszamy na koncert

 

Dim lights

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4
© 2010 Zespół Szkół nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone