Laureaci konkursów
Taką Cię kocham, Polsko!
niedziela, 01 lipca 2018 09:02

1Pod tym hasłem odbył się w czerwcu szkolny konkurs plastyczny dla dzieci z klas I – III z okazji obchodów 100 – lecia niepodległości Polski. Najpiękniejsze prace uczniów wzięły udział w wystawie.

Laureatami zostali:

IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej już za nami.
czwartek, 21 czerwca 2018 14:58

gold-laurel

W dniu 8 czerwca dwoje reprezentantów naszej szkoły: Emilia Łubińska z klasy Ic oraz Bartosz Klus z klasy IIIc, wzięło udział w IX Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej. Konkurs odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Łopienniku Dolnym. Nasi uczniowie przygotowali swoje piosenki pod okiem Pani Samanty Derwich-Zdybel oraz Pana Leszka Darmochwała.

Sportowy Dzień Dziecka w MOSiR Krasnystaw
poniedziałek, 18 czerwca 2018 13:27

254 czerwca 2018 roku w MOSiR zorganizowano zawody sportowe dla klas I-III, uczniów miejskich szkół podstawowych z okazji obchodów Dnia Dziecka.

30 reprezentantów z poszczególnych klas pod opieką p. Elwiry Tubilewicz, p. Jolanty Wołos i p. Iwony Grzywna o godz. 10.20 wyszło na eliminacje do hali MOSiR w Krasnymstawie.

MATEMATYCZNE ASY
poniedziałek, 11 czerwca 2018 22:17

01Matematyka towarzyszy nam w każdej sytuacji. W sklepie na zakupach, w banku podczas płacenia rachunków , przy mierzeniu czy ważeniu. Bez matematyki nie moglibyśmy funkcjonować. Stąd tak ważne jest, by już od najmłodszych lat posiąść wiedzę z tej dziedziny. Problemów z matematyką nie mieli uczestnicy Szkolnego Konkursu Matematycznego „As Matematyki”, zorganizowanego dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej.

Konkurs olimpijski
piątek, 01 czerwca 2018 20:49

1 2

25 maja w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs "Polscy sportowcy na Igrzyskach Olimpijskich od Soczi do Pjongczang". Lauratami konkursu zostali:

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>