MG13, czyli w drużynie Marcina Gortata!
poniedziałek, 09 października 2017 11:54

MG-13 2W roku szkolnym 2017/2018 w Publicznej Szkole Podstawowej kontynuowane są zajęcia sportowe – rozwijające sprawność fizyczną – w ramach projektu „Gortat – Team – sportowa drużyna Marcina Gortata”.

Fundacja najsłynniejszego koszykarza stawia za cel promocję zdrowego stylu życia, którą realizuje poprzez działania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie, uczestniczący w projekcie, otrzymali koszulki i bluzy sportowe. Wspólnie budują sportową drużynę w duchu zdrowej rywalizacji, uczą się postępować zgodnie z zasadami fair play, mogą być wzorem do naśladowania przez swoich rówieśników. W „Czwórce” zajęcia z uczniami prowadzą nauczyciele wychowania fizycznego – Waldemar Wożakowski i Grzegorz Madeja.

MS

MG-13_1MG-13_2MG-13_3MG-13_4