Działania profilaktyczne
Wizyta pierwszaków w gabinecie stomatologicznym
poniedziałek, 04 czerwca 2018 07:34

2         W ramach kształtowania prozdrowotnych nawyków dzieci z klasyI codwiedziły Centrum Stomatologii Rodzinnej w Krasnymstawie, gdzie spotkały się z panią doktor Magdaleną Berezowską – Miazek. Podczas wizyty uczniowie dowiedzieli się czym zajmuje się dentysta, jakich narzędzi oraz jakiego sprzętu używa podczas leczenia zębów.

Niezapominajkowo w naszej szkole.
poniedziałek, 21 maja 2018 08:59

07       W Polsce od 16 lat obchodzimy „Dzień Niezapominajki”. Skromny niebieski kwiatek, ma nam przypominać o pięknie ojczystej przyrody i potrzebie jej ochrony.

W naszej szkole pamiętamy o przyrodzie i prowadzimy wiele działań ekologicznych. Dlatego tradycyjnie w niebieskich strojach obchodziliśmy Święto Polskiej Niezapominajki.

„Ekologio, witaj!”
piątek, 11 maja 2018 20:57

22

W piątek, 27 kwietnia br. odbył się Szkolny Turniej Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi, święta o długoletniej tradycji. Po raz pierwszy obchodzono je w roku 1970 w Stanach Zjednoczonych. Przypada ono na 22 kwietnia. W tym roku w konkursie rywalizowały ze sobą klasy piąte i szóste. Jury w składzie: pani wicedyrektor Barbara Huszcza, pani Joanna Kurek – nauczyciel geografii i pani Magdalena Nawrocka – nauczyciel plastyki czuwały nad prawidłowym przebiegiem zabawy.

zaproszenie

Czy Bojarczuk grał w chińczyka?
piątek, 11 maja 2018 09:40

138 maja tego roku o godzinie 10:30 na rynku miejskim w Krasnymstawie odbył się happening o nazwie „Czy Bojarczuk grał w chińczyka?”. Został  zorganizowany przez uczniów klasy drugiej gimnazjum w ramach projektu gimnazjalnego. W ten sposób chcieliśmy uczcić imieniny krasnostawskiego poety, a także opowiedzieć o nim naszym młodszym kolegom.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>