Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Pomóż dzieciom przetrwać zimę 2017 - AKTUALIZACJA
Wpisany przez Administrator
czwartek, 09 listopada 2017 10:32

Aktualizacja - nasza Słoneczna Lista Darczyńców         

pdpz

         W listopadzie rusza kolejna edycja akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” organizowana przez Główny Społeczny Komitet Organizacyjny przy Polskim Radio S.A. i Telewizji Polskiej S.A. oddział w Lublinie. Honorowy patronat nad akcja objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

          Nasza szkoła, tak jak w latach poprzednich, włączyła się do akcji. W szkole już zarejestrowaliśmy Terenowy Sztab Akcji.

Od 13.11 do 30.11.2017r. zbieramy:

  • żywność długoterminową (cukier, mąka, olej, konserwy, makaron itp.)
  • słodycze
  • odzież (w dobrym stanie, czystą, upraną!)
  • obuwie
  • zabawki
  • książki
  • artykuły szkolne i papiernicze
  • środki higieniczne, środki czystości

 Nie zbieramy pieniędzy!!!

          Akcja prowadzona jest przed świętami Bożego Narodzenia z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej oraz podopiecznych domów dziecka i ośrodków szkolno-wychowawczych.

            Dary należy przynosić do gabinetu psychologa i pedagoga. Tu mieści się Sztab Akcji i punkt zbiórki darów. Dzieci z klas I-III SP mogą dary przekazywać wychowawcom, którzy dostarczą je do punktu zbiórki. Każdy, kto przyniesie pomoc rzeczową otrzyma pamiątkowe słoneczko, a jego nazwisko zostanie zamieszczone na specjalnej „liście darczyńców – przyjaciół dzieci”

Liczymy na Was!!!

SŁONECZNA LISTA DARCZYŃCÓW

Wśród tegorocznych ofiarodawców znaleźli się:

    1. Lena Łuczak                  IVa
    2. Błażej Mazurek             VIIa
    3. Dominika Papież            IIIb
    4. Wiktoria Muca                IIIb
    5. Szymon Boruczenko     IIIb
    6. Maria Kowalczyk            Ia
    7. Hanna Dziewulska         Ia
    8. Milena Tkaczyk               Ia
    9. Katarzyna Hartanowicz  Ia
    10. Nikola Iłowiecka              IVc
    11. Martyna Tkaczyk            IVc
    12. Tomasz Pomijan            IIIb
    13. Michał Gawiński             IIIb
    14. Milena Frańczak             Ib
    15. Arek Gawryszek             IIa
    16. Karolina Kowalczyk       IVa
    17. Zuzanna Świstowska     Va
    18. Dawid Mąka                   IVa
    19. Maksym Wiórko             Va
    20. Kacper Krupa               VIIb
    21. Maria Matczuk               IVa
    22. Emilia Kowalczyk           Va
    23. Roksana Korszla           IIIb
    24. Maja Fornalska             IVd
    25. Jakub Matysiak               Ib
    26. Karolina Wójtowicz       IVa
    27. Szymon Ślusarczyk      IVa
    28. Bartosz Kędzierski        IVa
    29. Natalia Szymańska        Va
    30. Piotrek Żukowski            Ib
    31. Igor Gawryszek              Ia
    32. Mateusz Jurkowski         Ia
    33. Kacper Kozłowski          Ia
    34. Iza Kozłowska                Ia
    35. Michał Kopiel                  Ia
    36. Magda Misztal                IIa
    37. Paulina Staszak             Ib
    38. Kinga Kalman                IIIb
    39. Wiktoria Bochyńska       IIIa
    40. Łukasz Żukowski           IIIa
    41. Amelia Wiśniewska       IIIb
    42. Wiktoria Nizioł               VIIc
    43. Kinga Nowak                 IVa
    44. Amelia Boruczenko       IVd
    45. Mateusz Mazurek          Va
    46. Jan Konaszuk                Vc
    47. Mikołaj Berezowski        IIIb
    48. Luiza Badach                 IIIb
    49. Aleksandra Garbal         IVa
    50. Wiktoria Rapa                IVa  
    51. Michał Kosmowski         VIb
    52. Hubert Gałan                  IVd
    53. Michalina Słabek            IIIb
    54. Jakub Cembrowski        IVc 
    55. Michał Magier                 VIIc
    56. Alicja Borzęcka               IIa
    57. Anna Borzęcka              IVd
    58. Oskar Szlęzak                Ia
    59. Aleksandra Kalman        IVd 
    60. Emilia Czerwonka          IVa
    61. Jakub Czerwonka          VIIc
    62. Kamil Radecki                Vc
    63. Piotr Czwórnóg              Vc
    64. Małgorzata Kluch            IIIb
    65. Przemek Pawelec          IIIc
    66. Zosia Proskura                IIIb
    67. Wiktoria Muca                 IIIb
    68. Grzegorz van Oorschot VIa
    69. Kacper Wójtowicz          VIa
    70. Alicja Staszak                  Ic
    71. Basia Jarocka                  Ic
    72. Hubert Bartnik                  Ic
    73. Kamil Korczyński             Ic
    74. Iga Bodio                          Ic
    75. Dawid Malinowski            IIa
    76. Dominik Marciniec           VIb
    77. Iga Moń                            IVb
    78. Antoni Podkowiak             Ib
    79. Wiktoria Wróbel                Ib
    80. Piotrek Dąbrowski            IVb
    81. Bartłomiej Dąbrowski       IIIB
    82. Matylda Olech                   IIIa
    83. Grzegorz Szozda             VIa
    84. Róża Grabias                    Ic
    85. Jakub Tokarski                   Ic
    86. Konrad Olech                    IIa
    87. Klaudia Nieznalska           VIa
    88. Kinga Berbeć                    IVd
    89. Martyna Berbeć                 IIa
    90. Joasia Ciechan                  Ic
    91. Julia Kiryczuk                     Ic
    92. Iga Bodio                            Ic
    93. Szymon Głuchowski         VIIa
    94. Natalia Jaremek                  Ia
    95. Anastazja Janikowska        Ia
    96. Martyna Woleń                    VIa
    97. Wiktoria Bochyńska           IIIa
    98. Lena Ostrowska                 IVa
    99. Maja Kucharczyk                 Ib
    100. Martyna Winiarczyk             Ib
    101. Ola Korczyńska                  IVc
    102. Wiktoria Mojska                  IIId
    103. Michał Błaszczak               IIId
    104. Paweł Kapuśniak               IVb
    105. Zuzanna Wolska                IIIc
    106. Kornelia Fornal                   IIIc
    107. Karol Śmigasiewicz           IIIb
    108. Kacper Świstowski            IVa
    109. Ciechan Asia                       Ic
    110. Staszak Ala                          Ic
    111. Kacper Świstowski             IVa
    112. Bartosz Radomski              IVa
    113. Oliwia Górecka                   IVd
    114. Patryk Tuczyński                 IVd
    115. Piotr Szozda                       IIIa
    116. Olga Kociubińska               IIIa
    117. Estera Olech                        Ia
    118. Hubert Haładyj                    VIb
    119. Maja Fiszer                         VIb
    120. Michał Zwolak                     VIb
    121. Szymon Głuchowski         VIIa
    122. Mikołaj Szewczak                Vb
    123. Joanna Kurek
    124. Monika Skrzypa
    125. Olaf Staszak                       VIb

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone