Wydarzenia 2017 / 2018
Tropem żółwia łosia i żurawia.
poniedziałek, 23 października 2017 11:20

17W październiku uczniowie klas III b i III c wyjechali na wycieczkę przyrodniczą do Poleskiego Parku Narodowego. Po dotarciu do Urszulina uczniowie wyruszyli na najstarsza w PPN ścieżkę dydaktyczną „ Dąb Dominik”.

Podczas marszu po torfowisku słuchali opowieści o historii, powstaniu i najważniejszych zadaniach PPN. Obserwowali unikatową roślinność bagienną. Dotarli do pomnika przyrody „Dąb Dominik”. Na trasie obserwowali unikalną przyrodę, dowiedzieli się co to są grądy oraz „ splaja”. Wędrowali kładkami po częściowo zarośniętym bagienną roślinnością jeziorze Moszne.

Zakopane, Zakopane, słońce, góry i …my!
środa, 18 października 2017 10:24

005  " Już nie znikną góry z twoich wspomnień
Oczy ikon, nieprzetarty szlak.
Szumu jodeł nie da się zapomnieć,
Będziesz do nich wracał w swoich snach."

Klasa IIIb gimnazjum wzięła udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Narysuj swoje prawa” i zajęła III miejsce. Nagrodą była wycieczka do Zakopanego dofinansowana w 30% przez organizatora, czyli Fundację „Hotele Polskie Dzieciom”.

DZIEŃ NAUCZYCIELA W „CZWÓRCE”.
poniedziałek, 16 października 2017 22:34

02Dziś chylimy głowy w ogromnej podzięce

za trudną pracę z nami i okazane serce.

W dniach 13 i 16 października 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Mimo, że w tych dniach lekcje odbywały się zgodnie z planem, to atmosfera w szkole była niecodzienna. Odświętnie ubrani uczniowie z kwiatami czekali na swoich wychowawców i nauczycieli, aby złożyć im najlepsze życzenia.

Miejska uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej
poniedziałek, 16 października 2017 20:00

0113 października 2017 r. w Krasnostawskim Domu Kultury odbyła się uroczystość miejska z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku oprawą tego szczególnego dnia zajęła się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II.

Święto pracowników oświaty przypomina o szczególnym posłannictwie nauczycieli, których działania wychowują i edukują, ale przede wszystkim wspierają  rozwój dzieci i młodzieży pomagając odkrywać tajemnice świata, rozwijać zdolności, pasje i twórcze zainteresowania.

Ewakuacja! … tylko próbna ;)
poniedziałek, 16 października 2017 19:54

03Ewakuacja to szybkie i zorganizowane przemieszczanie ludności z miejsc, w których przebywanie może zagrażać życiu lub zdrowiu, do rejonów bezpiecznych.

26 września odbyła się próbna ewakuacja naszej szkoły. Cała akcja przebiegła szybko i sprawnie, pod czujnym okiem strażaków.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>