Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

powiatowy turniej w mini piłkę nożną
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 15 maja 2017 09:27

  1

    12 maja w Zespole Szkół nr 1 odbył się powiatowy turniej w mini piłkę nożną. Rywalizowało 13 drużyn podzielonych na trzy grupy. Do finału awansowali zwycięzcy grup - SP nr 1, SP nr 4 i szkoła z Tarnogóry. W finałowej rozgrywce nasza szkoła pokonała zawodników z Tarnogóry 4:0 i w meczu decydującym o awansie do finałów rejonowych pokonaliśmy " jedynkę" 1:0  -  zwycięską bramkę zdobył Kornel Piwko.

   Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Kornel Piwko, Sebastian Lewandowski, Paweł Szuba, Mikołaj Kędziera, Adrian Knap, Filip Szkoda, Daniel Banaszak, Michał Jasiński, Szymon Głuchowski, Tomasz Zieliński, Eryk Szpakowski, Hubert Nieróbca i Mateusz Chwała.

   26 maja jedziemy na finały rejonowe do Hrubieszowa, trzymajcie za nas kciuki...

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone