Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

II miejsce w powiecie gimnazjalistek !
Wpisany przez Administrator
środa, 19 kwietnia 2017 12:05

       1Dnia 10 kwietnia 2017 roku, na boiskach przy Zespole Szkół nr 1 w Krasnymstawie odbyły się zawody w piłce nożnej dziewcząt. Gimnazjalistki z ośmiu szkół rywalizowały o tytuł mistrza powiatu krasnostawskiego w tej dyscyplinie. Wszystkie drużyny drogą losowania podzielono na dwie grupy. Dziewczęta z naszej szkoły wygrały wszystkie mecze grupowe: z Izbicą 3:0, Rudnikiem 1:0, Gimnazjum nr 5 11:0 i zajęły 1 miejsce w swojej grupie. W meczu finałowym zmierzyły się ze zwycięzcą drugiej grupy Siennicą Nadolną.

       W pasjonującym meczu dziewczęta przegrały 0:1 z Siennicą Nadolną, ostatecznie zajmując   II miejsce w powiecie. Dziewczęta grały w składzie: Brzyszko Dominika, Nadolska Hanna, Zacharzyńska Agnieszka, Niećko Kinga, Olech Laura, Stępień Oliwia, Rybak Aleksandra, Radomska Dominika, Dzida Klaudia, Guziuk Amelia.

2

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone