Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wojewódzki Konkurs Informatyczny „User”
Wpisany przez Administrator
wtorek, 11 kwietnia 2017 13:50

1W dniu 30.03.2017 r. w Zespole Szkół nr 1 w Lublinie odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej „User”  pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin - Pana Krzysztofa Żuka oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty - Pani Teresy Misiuk.

 Do konkursu przystąpiło 72 uczniów z 26  szkół gimnazjalnych  województwa lubelskiego. Po pierwszym etapie konkursu z naszej szkoły zakwalifikowało się trzech uczniów: Maciej Kowalczyk, Jakub Staszczak i Piotr Wojciechowski i oni dzielnie rywalizowali z gimnazjalistami województwa lubelskiego.

Imprezami towarzyszącymi były prezentacja wirtualnej rzeczywistości w postaci panoram sferycznych 360 przez współpracującą ze szkołą firmę z branży IT ZwiedzajLubelskie.pl oraz prezentacja nowości wydawniczych dla nauczycieli zorganizowana przez Wydawnictwo „Helion”.

Sponsorami nagród w konkursie byli: Dyrektor  Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie, Grupa Wydawnicza „Helion” oraz firma „XYZ”.

Po sprawdzeniu testów i ustaleniu liczby punktów zdobytych przez poszczególnych uczestników Komisja Konkursowa wyłoniła 3 uczniów, którzy zdobyli największą liczbę punktów i zostali Laureatami Konkursu.

Wyniki konkursu:

I miejsce:  Miłosz Komada - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

II miejsce: Adrian Dąbrowski -  Zespół Szkół w Wilkołazie

III miejsce: Maciej Kowalczyk - Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie.

JZ

12345678

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone