Laureaci konkursów
Międzyszkolne zawody pływackie
piątek, 23 czerwca 2017 18:39

12

Dnia 20 .06.2017 na obiektach MOSiR w Krasnymstawie odbyły się V Międzyszkolne zawody pływackie dzieci. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas I -V szkoły podstawowej z sekcji nauki pływania UKS”4” i UKS „3” z Krasnegostawu.  Dzieci, które zajęły miejsca I – III otrzymały medale oraz dyplomy i nagrody rzeczowe.

Rady na bezpieczne wakacje i inne atrakcje …
środa, 21 czerwca 2017 08:34

12Dnia 20 czerwca odbył się w naszej szkole apel poświęcony zbliżającym się wakacjom. Uczniowie klasy III b zachęcali swoich kolegów do aktywnego wypoczynku i przypomnieli jak zdrowo i bezpiecznie spędzić wakacje. W wesoły, letni  nastrój wprowadziły widzów także energetyczne tańce w wykonaniu uczniów kl. II d.

Na uroczystości pani dyrektor Alicja Kasprzak- Żeżuła i pani wicedyrektor Monika Skrzypa  nagrodziły laureatów  konkursów  dla klas I – III organizowanych w naszej szkole.

Podsumowanie sportowego roku 2016/2017
wtorek, 20 czerwca 2017 18:16

Dyplom SPodst Dyplom Gimn

Dnia 19 czerwca 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Krasnymstawie jak co roku odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej szkół powiatu krasnostawskiego. W spotkaniu uczestniczyli: Wicestarosta Krasnostawski p. Henryk Czerniej, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, kultury Fizycznej i Turystyki p. Marek Majewski, dyrektorzy szkół i nauczyciele. Pucharami i dyplomami zostały nagrodzone szkoły, które wywalczyły miejsca 1-5 w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów oraz 1-3 w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Wspaniały Patron i wspaniali uczniowie.
piątek, 16 czerwca 2017 05:19

dyplomy laureatów

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem s. Ireny Kocieł wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II zorganizowanej przez firmę OLIMPUS z Warszawy. Celem olimpiady było pogłębienie wiedzy o życiu i posłudze papieskiej Jana Pawła II wśród młodzieży szkolnej. W tegorocznej edycji laureatami zostali: Przemysław Błaszczak z kl. VI a, Tomasz Zieliński z kl. V b i Natalia Szymańska z kl. IV a.

Wszystkim uczestnikom olimpiady serdecznie gratulujemy wyników.

Sukces młodych anglistów
czwartek, 15 czerwca 2017 07:26

3Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny odnieśli duży sukces w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych Clickonmaniac organizowanym przez Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Wydawnictwa Express Publishing.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>