Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Podsumowanie akcji „GÓRA GROSZA”
Wpisany przez Administrator
środa, 12 kwietnia 2017 10:08

      10Od grudnia 2016 roku mali i duzi uczniowie Czwórki przychodzili do szkoły z kieszeniami pełnymi żółtych grosików. Los dzieci wychowujących się poza własną rodziną nie był im obojętny. Zebranie funduszy na pomoc potrzebującym młodym osobom to zadanie Towarzystwa Nasz Dom – organizatora akcji.


     W naszej szkole do usypania jak największej góry grosza przyłączyli się też nauczyciele i inni pracownicy szkoły. Jest nam niezwykle miło poinformować, że wspólnymi siłami uzbieraliśmy 1147,09 zł, co się przekłada na ponad 32 tysiące monet. To duuużo!!! Dziękujemy wszystkim klasom, które odpowiedziały na apel i przyłączyły się do akcji! Po przeliczeniu monet przydzielono miejsca na podium:

III miejsce i miano brązowej klasy zajęła IIIa ze szkoły podstawowej

II miejsce i miano srebrnej klasy zajęła Ib z gimnazjum

I miejsce i miano złotej klasy zajęła VIc ze szkoły podstawowej

Gratulujemy!!!

       Specjalne podziękowanie należy się również uczniom z klasy IIb gimnazjum, którzy sprawnie i rzetelnie posegregowali, zważyli i spakowali wszystkie monety.

       Akcją w szkole kierowały panie: Dorota Szewczak i Monika Skrzypa.

       W listopadzie rusza kolejna edycja „Góry Grosza”. Wypełniajcie kieszenie ;)

MS

010203040506070809101112131415

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone