Pomoc dla małych pacjentów -

DZIĘKUJEMY!

Zbiórka mat. plast dla szpitala-1

na zdjęciu: przedstawiciele darczyńców z klas I-III SP

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Głównym celem akcji było zminimalizowanie powstawaniu negatywnych skutków wynikających z pobytu dzieci w szpitalu oraz odizolowania od środowiska rodzinnego.

Wpłynęła do nas ogromna ilość artykułów plastycznych, znalazły się wśród nich: bloki rysunkowe, bloki techniczne, kolorowe papiery, naklejki, farby plakatowe, farby akwarelowe, pędzle, kredki ołówkowe, pastele, flamastry, plastelina.

Dzięki Waszej ofiarności sprawiliście, że trudny czas pobytu w szpitalu młodych pacjentów upłynie im przyjemniej, i dzięki Waszemu wsparciu będą mogli choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Dziękujemy!

E.G.