Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Muzycznie, tanecznie, teatralnie…a telewizyjnie.
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 08 lutego 2016 22:25

       14 lutego kolejny raz uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia transmisji spektaklu teatralnego „na żywo” w ramach projektu Internetowy Teatr TVP dla szkół. Tym razem grupa najmłodszych dzieci uczęszczających do świetlicy zobaczyła widowisko muzyczne i taneczne: „Dookoła karuzeli, czyli dziecko potrafi”. Musical bawiąc uczy, a ucząc bawi. Młodzi widzowie mieli okazję poznać przyczyny wypadków samochodowych, przypomnieć sobie numery telefonów alarmowych oraz zasady zachowania bezpieczeństwa
w podróży.

     Dużo muzyki i niezwykłość występów tanecznych ucieszy każdego odbiorcę – od lat pięciu do stu pięciu ;)

 MS

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone