Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Dzień Matki w kl. I c
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 06 czerwca 2016 07:36

5      25 maja rano w klasie I c pojawili się oczekiwani goście. Uczniowie gościli rodziców na lekcję otwartej z okazji Dnia Mamy. Na początku dzieci zaprosiły rodziców do wysłuchania koncertu muzycznego w wykonaniu Szymona, Zosi i Bartka. Rodzice wysłuchali również recytacji wierszy w wykonaniu Filipa i Mateusza. Następnie dzieci pokazały jak wygląda lekcja w pierwszej klasie.

Pracowały bardzo aktywnie i zaangażowaniem aby sprostać zadaniom i pokazać rodzicom czego się już nauczyli. Rodzice z dumą słuchali płynnego czytania, obserwowali jak dzieci sprawnie radzą sobie z pisaniem. Z wypowiedzi dzieci mogli dowiedzieli się trochę o sobie. Lekcja przebiegła sprawnie i miłej atmosferze. Na koniec był jeszcze czas na życzenia i upominki dla mam.

ML

12345

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone