Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Niezapominajkowo w naszej szkole.
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 16 maja 2016 13:06

NiezapominajkiW Polsce od 14 lat obchodzimy „Dzień Niezapominajki”. Skromny niebieski kwiatek, ma nam przypominać o pięknie ojczystej przyrody i potrzebie jej ochrony.  W naszej szkole pamiętamy o przyrodzie i prowadzimy wiele działań ekologicznych. Dlatego tradycyjnie w niebieskich strojach obchodziliśmy święto Polskiej Niezapominajki.

Z tej okazji uczniowie ze Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody przygotowali audycję, którą zaprezentowali przez szkolny radiowęzeł. Nauczyciele i uczniowie, którzy pamiętali o święcie zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia.

                                                                                                     J.K

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone