Mamy laureatkę Turnieju Powiatowego XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego.
poniedziałek, 06 czerwca 2016 08:39

Fot.09Dnia 19 maja w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się Turniej Powiatowy XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego, do którego po eliminacjach miejskich zakwalifikowało się siedmioro uczniów z naszej szkoły podstawowej. Są to :

Iga Moń z klasy II „b”

Marcelina Kliszcz z klasy II „b”

Michał Zwolak z klasy IV „b”

Kacper Kowalski z klasy IV „c”

Aleksandra Kołodziejczyk z klasy V „c”

Inga Maciejewska z klasy V „c”

Krystian Mojski z klasy VI „a”

Laureatką Turnieju Powiatowego XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego w kategorii klas I – III została IGA MOŃ uczennica klasy II „b’’ oraz wyróżnienie otrzymała MARCELINA KLISZCZ uczennica również z klasy II „b”, obie uczennice przygotowała pani Jadwiga Skrzypek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a IDZE MOŃ życzymy powodzenia w Wojewódzkim Koncercie Laureatów , który odbędzie się dnia 2maja 2016 roku w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie.

J.S.

Fot.01Fot.02Fot.03Fot.04Fot.05Fot.06Fot.07Fot.08Fot.09Fot.10Fot.11